(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(067) 573-53-83 (Viber)
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)з 9-30 до 19-00 (сб)Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Кошик
0

Для оформлення груп дитячих садків, класів, учбових місць вдома ми пропонуємо широкий вибір різної поліграфічної продукції, виготовленої з високоякісних та безпечних для дітей матеріалів.
В даному розділі ви знайдете інформаційні стенди, кожний з яких присвячений окремій темі чи проблемному питанню, на якому необхідно акцентувати увагу батьків та дітей. Наприклад, інформаційні стенди «Дитячі захворювання», «Інфекційні захворювання», «Безпека руху», «Здоровий спосіб життя родини», «Права дитини» та інше. Такі інформаційні стенди є засобами активного та пасивного навчання. Ними можна користуватись під час тематичних занять або використовувати для оформлення кабінету чи тематичного кутка. Навіть пасивне споглядання активізуватиме мимовільну пам’ять дітей.
Для оформлення груп в дошкільних навчальних закладах ми пропонуємо різні стенди: інформація для батьків, розклад дня, меню, чергування, а також стенди для демонстрації робіт вихованців – виробів з пластиліну, глини та інших матеріалів для дитячої творчості. Такі демонстраційні стенди виготовлені з якісних матеріалів, тому будуть служити не один рік.
Для випускників дитячих садків та випускників початкової школи ми пропонуємо спеціальні яскраво оформлені портфоліо, в яких можна розмістити інформацію та фотографії про своїх друзів, про свою родину, приклади творчих робіт, улюблені фото та інше.
Особливу увагу пропонуємо звернути на набори прикрас до різних свят: свята осені, Нового року, 8 березня, Дня Незалежності та ін.