(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)

Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Безкоштовна доставка
при замовленні від 400 грн.
0Усього товарів 0На сумуОформити замовлення
КласПредметиСортуватиСерiї
Відображати по:
20
50
100
В даному розділі представлені різноманітні роздавальні матеріали, які можуть використовувати вихователі дитячих навчальних закладів, вчителі початкових класів, а також батьки під час індивідуальних та групових занять з дітьми. Кожне заняття з використанням яскравої наочності перетворить звичайне пізнання звичайних речей у захоплюючий, цікавий процес та сприятиме швидкому та успішному засвоєнню дітками нових знать, набуттю нових вмінь та навичок.
Тематика роздавальних матеріалів – різноманітна, розрахована на дітей різного віку.
Яскраві картки з малюнками допоможуть дітям дошкільного віку засвоїти пори року та частини доби, навчитись вирізняти геометричні фігури, кольори, цифри, а також різні види транспорту, одягу, взуття, різновиди тварин, рослин, дерев та інше.
Роздавальні картки з математики допоможуть засвоїти малюкам лічбу від нуля до двадцяти та інші математичні навички, а також навчитись розв’язувати нескладні математичні завдання.
Роздавальні картки з української та англійської мов допоможуть засвоїти рідну та іншомовну абетки, написання та вимову літер, а також навчитись читати по буквах, по складах і цілими реченнями.
Для дітей шкільного віку ми пропонуємо цікаві тематичні комплекти карток, ілюстрацій, методичних рекомендацій, що допоможуть легко засвоїти правила з математики, англійської мови, української мови, української орфографії (1-5 класи).