(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
from 9-00 to 21-00 (Sat)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0
Круті не завжди популярні, або Ніккі розказує про свої невдачі

Нова для України, але широко відома по всьому світу серія «Щоденник Ніккі» набирає обертів нової хвилі популярності. Дівчинка-невдаха займає топові позиції в 36 країнах, продана тиражем понад 30 мільйонів екземплярів, і незабаром українські читачі примножать цю цифру. А в найближчому майбутньому, можливо, вийде кінокартина! Стежимо за оновленнями!
 
Автор циклу, Рейчел Рене Рассел, працює юристом, а книги для дітей пише у вільний від судових засідань час. Старша дочка авторки стала прототипом головної героїні, а також намалювала для книг веселі ілюстрації.
 
Ніккі Дж. Максвелл - учениця восьмого класу, яка нещодавно змінила школу на приватну. Таку можливість (або прокляття, це ще не точно) дівчинка отримала завдяки контракту про співпрацю її батька. Контракт з надання послуг з дезінфекції в цій школі. Як будь-яка новенька, Ніккі хоче увійти в число класних і популярних дівчаток і вірить, що новий мобільний телефон допоможе їй в цьому. І одного разу мама дещо для неї купує, і на велике розчарування Ніккі, це був не телефон, а особистий щоденник.
Після довгих міркувань і внутрішніх мук Ніккі відкриває першу сторінку щоденника і записує свої почуття. А маючи талант до малювання, дівчинка дотепно ілюструє ситуації, мрії і думки.
 

Якщо щоденник потрапить до чужих рук, Ніккі точно очікують неприємності, адже там описана і дивакувата сім'я, і нестерпна молодша сестра Бріанна, і плани помсти ворогові зі школи Маккензі, і навіть перші почуття до хлопчика. Занадто багато таємниць в одному місці.
 
Але поки Ніккі не має друзів у школі, щоденник рятує: він вислухає, прийме тебе такою яка ти є і збереже твої таємниці. А тепер по порядку, в чому ж восьмикласниця Максвелл Ніккі превстигла, що носить гордий титул невдахи!
 

Папа - працівник дезінфекційної служби, який роз'їжджає на жахливій вантажівці з величезним тарганом на даху. Ця машина ще не раз підставить дівчинку.
 
Бріанна - молодша сестра. Мила маленька шкодниця, через чиї вигадки на горіхи отримує Ніккі. Якщо Брі залишають на опіку старшої сестри - чекайте вибухів і жертв.
 
Маккензі Холістер - популярна дівчинка школи, з багатої сім'ї, зі штатом шанувальників і неймовірними привілеями. І пощастило ж Ніккі мати локер по сусідству з цією Міс Знаменитість.
 
Брендон - хлопець, який подобається Ніккі. Але чи подобається Ніккі йому? Хоч би натякнув. Але дівчинка абсолютно упевнена, що такая невдаха сподобатися не може. 
Зої і Хлоя - дві найпопулярніші дівчини... з кінця списку. Здається, вони хочуть з Ніккі подружитися!
 

І на останок, Ніккі - без мобільного, без модних речей, без грошей, без адекватних родичів, з непопулярної компанії і вічно потрапляє в халепу. Але як будь-який підліток, Ніккі намагається знайти золоту середину, яка дозволить їй не втратити себе і налагодити відносини з близькими. І хоча проблеми вишикувалися в шеренгу перед дівчинкою, підтримка друзів і сім'ї допоможуть їй їх подолати.
 
Читачі книги в головній героїні впізнають себе, а в її проблемах знайдуть свої: як налагодити стосунки з родиною, як знайти подруг і не втратити їх, як пережити капості ворогів, як долати труднощі і не опускати руки, як спілкуватися з хлопчиками і як залишатися модною при будь-якому розкладі.
 
Вікторія Міхно
провідна редакторка
відділу "Читайка"
 

Подобається
1

Залишити відгук:


обновить
Оновити

Fields with (*) are required.

Ваш e-mail не будт опубліковано.