Каталог товарів
Графік роботи:
з 10-00 до 19-00 (пн-пт)
Каталог товарів
Любі наші українці, клієнти, читачі!
23.03.2022
Новини

У нас для вас чудова звістка – ми доклали максимум зусиль та відновили відвантаження замовлень з нашого головного складу у Харкові. Це означає, що для вас тепер доступний до замовлень максимальний асортимент, ми можемо запропонувати вам ще більше акцій та вигідних пропозицій.

З 11 квітня ми матимемо ще більше можливостей для якісного та оперативного виконання ваших замовлень. Адже:

  • Склад книжок у Харкові ми відновили після обстрілів, книги усі врятовані, співробітники з понеділка 11 квітня виходять працювати у достатній кількості. Сподіваємося, що з ними усе буде добре.
  • Асортимент на харківському складі різноманітніший, тому ми можемо виконати більше ваших замовлень.
  • На територіі складу у Харкові поновлює свою роботу відділення Нової Пошти, тобто відправка посилок стане більш оперативною.
  • Команда Ranok.com.ua повідомила замовникам про зміни, що відбулися, майже усі покупці поставилися до ситуації з розумінням та вдячністю за наші зусилля, за що ми щиро вам вдячні.
  • З усіх питань щодо замовлень звертайтеся до колцентру з 10 до 19 години у робочі дні. Та хочемо вас запевнити, що ми будемо тримати з вами максимальний зв’язок та обов’язково повідомимо, якщо з вашим замовленням виникли будь-які питання.
  • Термін обробки замовлень в умовах бойових дій у Харкові ми плануємо витримувати 4-5 робочих днів. Але по нашому місту ще стріляють, тож можуть виникнути форс-мажорні обставини. Якщо ви з будь-яких причин захочете відмовитися від вашого замовлення, будь ласка, подзвоніть за телефонами, які вказані на сайті. Упродовж 5 банківських днів ми повернемо вам кошти.

Вже майже 4 мільйони українців змушені були покинути свої домівки, дві третини - це діти.

Розуміючи те, що багато українських дітей опинились за кордоном без змоги читати українські книжки, ми ставили перед собою завдання відновити відправку замовлень за кордон.

І сьогодні ми маємо для вас чудову звістку – ми відновили відвантаження міжнародних замовлень!

Доставка відбувається за тарифами «Укрпошти». Вартість доставки автоматично розраховується у кошику при оформленні замовлення.

Ми нагадуємо, що частина коштів від продажу книжок буде відправлена на допомогу ЗСУ 🇺🇦 

Шановні та дорогі наші покупці! Щиро дякуємо вам за розуміння ситуації, раді, що у такі складні часи ми допомагаємо один одному, допомагаємо нашій країні.

Бережіть себе, своїх близьких!
Вірте у Перемогу! 🇺🇦

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: