Каталог товарів
Графік роботи:
з 10-00 до 19-00 (пн-пт)
Каталог товарів
Подарунок за відгук
21.01.2022
Новини

Вітаємо Ірину з перемогою у нашому щотижневому розіграші подарунку за відгук!

Цього тижня команда інтернет-магазину ranok.com.ua обрала цей відгук:

 

"Мене як маму, дуже тішить що в Україні з кожним роком видається все більше книг для дітей про інтимне. Інколи, нам дорослим, дуже важко підібрати правильні слова, щоб все пояснити, і побороти свої власні комплекси і внутрішні перестороги. Я чесно, довго звикала казати вголос слово «пеніс», а для мого сина, це просто назва частини тіла, як рука чи нога.

Книга «Усе про твоє тіло» познайомить дітей з назвами частин тіла та їх функціями. Є розділ присвячений гігієні, піклуванню про своє тіло, про похід до лікаря. Є навіть про дорослішання та дуже гарна історія про старіння. На кожній сторінці є додаткові запитання, а останні сторінки заповненні веселими іграми. Які дуже припали до душі Івасеві. 

Але найбільше мені сподобався розділ «Хлопчики та дівчатка». І не тим що там є порівняльний малюнок хлопчика і дівчинки, і не тим що вказані правильні назви статевих органів, а тим що авторка змогла за допомогою декількох речень донести дітям що вони мають право обирати собі одяг, зачіску не привязуючись до гендерних стереотипів. Так хлопчики можуть носити довге волосся, а дівчатка можуть не любити сукні. І так можуть бути навіть «хлопчачі сукні»!  Дуже вдячна видавництву «Ранок», що я можу прочитати своїй дитині такі правильні речі. Бо мова не лише про одяг чи зачіску, мова про ВИБІР. Можливо мені ця тема близька, бо Івась носить дуже милі кучерики. І зовсім недавно ми з ним мали розмову на цю тему, оскільки моя дитина прийшла дуже засмучена що «її ніхто не розуміє; чому мене називають дівчинкою? Я ж хлопчик!». І ні мої слова, ні фото з Інтернету не розвіяли остаточно його сумнівів, а от книга «Усе про твоє тіло» прекрасно справилася з цим складним завданням)."

 

 

 

 

Друзі, нагадуємо, що кожного тижня ми розігруємо сертифікат на 200 грн за найкращий відгук. Беріть участь, залишайте ваші відгуки та вигравайте нові книжки!

Товари з цієї статті
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: