(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
УКР.Мова
РУС.Язык
Змінити мову сайту
Basket
0
«ПРАВИЛЬНО – НЕПРАВИЛЬНО». Інтерактивні набори розвиваючих пазлів.

    Ми звикли навчати наших дітей буквам, цифрам, кольорам та формам. Під нашим керівництвом вони поступово опановують читання і лічбу. Між іншим, рано чи пізно перед нами постає питання: «А як навчити малюків правильної поведінки, запобігти  поганим вчинкам? І як не звести все до нудної повчальності?»

    Увага! Нещодавно вийшли з друку оригінальні інтерактивні набори розвивальних пазлів для малюків від 3-х років.Здається, це саме те, чого ми потребуємо! Ці набори  допоможуть  сформувати в дитини основи культури, прищепити навички правильної поведінки у громадських місцях у різних ситуаціях. Серія включає кілька  наборів за темами: «На вулиці», «Удома», «На майданчику», «У магазині», «У транспорті», «У навчальному закладі».


На картках можна побачити зразки гарної поведінки і приклади поганих вчинків дітей. Малюк, поміркувавши,  повинен  зробити правильний вибір, складаючи пазли.
В ігровій формі, на наочних прикладах дитина навчається гідно поводитися, спілкуватися, брати участь у бесіді. Крім того, малюк розвиває логічне мислення, дрібну моторику, покращує мовлення.Також важливо, що  ці набори можна  використовувати  для навчальних ігор з дітьми з особливими освітніми потребами, а саме із труднощами мовлення, адже з картками можна грати, використовуючи мову жестів, символів і наліпки з позначками «правильно» та неправильно». Отже, набори цієї серії призначені для широкого кола дітей різного рівня підготовки і з різними здібностями.


Ця серія яскравих і цікавих  наборів карток-пазлів забезпечить веселе і корисне сімейне дозвілля, завдяки якому ваша дитина буде із захопленням навчатись і не нудьгуватиме!

 

Анастасія Литовченко,
Провідна редакторка
ВГ «Кенгуру»

Подобається
2

Залишити відгук:


обновить
Оновити

Fields with (*) are required.

Ваш e-mail не будт опубліковано.