Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Психологічні ігри - дієвий інструмент у вихованні дитини
02.09.2024
Поради батькам

Перед батьками сьогодні стоїть нелегка задача – як виростити розумну, інтелектуально розвинену дитину і при цьому емоційно стабільну.

Особисті якості дитини можна натренувати в побутових ситуаціях, родинних відносинах, навчанні, спорті, роботі. Але надзвичайно популярні в наш час психологічні ігри – штучно створена ігрова форма самовдосконалення.

Психологічні ігри та вправи є потужним інструментом для розвитку і вважаються незамінними помічниками у вихованні дітей. Вони сприяють пізнанню самого себе та інших. Допомагають у виразах емоцій, подоланні страху, розвитку уваги, мислення, мови, навчанні виразним рухам, створенню позитивного емоційного стану у дітей, розвитку моторики та ін.

Тож, психологічна гра – це вид діяльності, який містить в собі елементи ігрової та психотерапевтичної роботи. Така гра – це приємний спосіб проведення часу, і корисний інструмент для інтелектуального тренування.

Приклади таких ігор:

 

 

 

 

Кожна гра містить 50 незвичайних запитань, які спонукатимуть дитину до відвертих бесід. Ігри спеціально створені в зручному кишеньковому форматі, аби ви мали змогу пограти з дитиною в зручний час та у будь-якому місці. Кожна з ігор підходить і для індивідуального використання (вдома з батьками), і для групового (друзі, група, клас)

Особливість цих ігор в тому, що не обов'язково домогтися високих результатів у фіналі, захопливим і цікавим вважається сам процес. Завдяки цим іграм, ви зможете сприяти вирішенню різноманітних психологічних завдань. Це новий спосіб зміцнити родинні зв’язки та дізнатися більше про своїх рідних. Це чудова можливість провести час разом, зблизити покоління, показуючи, наскільки важливими є щирість та відкритість у ваших стосунках.

Психологічні ігри для дітей є ефективним способом розвитку їхніх особистості та комунікативних навичок. Тож, грайте, розмовляйте та ставайте кращими разом зі своїми дітьми!

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: