(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0
Сучасні методики навчання читання у США

Спілкуватись зі своїми читачами можна навіть перебуваючи на іншому континенті. Це довела Оксана Лущевська, відома дитяча письменниця та перекладачка, у рамках інтерактивних вебінарів від видавництва “Ранок”. Говорили про методи, які використовують американські педагоги для розвитку читацьких навичок у дітей, та читали з українськими учнями онлайн.
 
 
Ми зібрали для вас ТОП порад від нашого спікера:
 
1. Дитяча книга має зображати життя правдивим та багатогранним. Не треба боятися, що книга покаже його різким. Саме такі книги мають вчити та готувати дітей до майбутнього.
2. Разом з дітьми читайте 80% сучасної літератури та 20% класики. Основний акцент у книгах має бути спрямований на когнітивний, емоційний та особистий розвиток дитини. 
3. Важливо читати вголос. Але книжка має бути досить короткою, щоб дитина не засумувала.
4. Формуйте для дітей добірки книжок з конкретної теми. Однак, вони мають показувати проблему з різних боків, щоб “не вішати ярликів”.

Про інші кейси у відео
Разом з учнями та письменницею ми читали онлайн книгу “Велет нам програє!”  Діти дізналися хто такий Велет, чому він не любить програвати та як стати письменником. А ще, що пані Оксана схожа на свого улюбленого персонажа – равлика.
 
По завершені вебінарів ми отримали чимало повідомлень від учасників! Кожен впізнав свого «велета», почав перечитувати улюблену книгу та використовувати нові методи у навчанні учнів.
 

 
Нижче підбірка відгуків від учасників – Наталь. 
 
Наталя Лах: «Шановна, Дитяча література видавництва «Ранок»! Ви так правильно робите, що організовуєте такі живі зустрічі з дитячими авторами. Після вебінару з Оксаною Лущевською ми з дітьми перечитали її твори. Учні з нетерпінням чекають нових зустрічей, а я просто в захваті: моє життя наповнилося новим змістом. Щиро дякую від себе та від моїх учнів!»
 
Наталя Хома: «Учні із задоволенням створили колажі та муляжі квітки-півонії, вчилися висловлювати компліменти один одному. Власноруч виготовили книжечки-саморобки і малювали ілюстрації. Дякуючи Дитячій літературі видавництва «Ранок», яка організовує вебінари для учнів у світ цікавого читання».
 
 
Наталія Дубенець: «Доброго дня! Ми - маленькі читачі, учні 3-А класу, хочемо розповісти Вам, як ми любимо читати! І дуже любимо малювати! І дуже-дуже любимо фантазувати, творити, а ще запитувати, відповідати, бачити незвичайне в звичайних речах, радіти за будь-яких обставин. Не вірите? Запитайте в нашої вчительки, Наталії Владиславівни. Вона називає нас "непосидючками", батьки - "чомусиками", а насправді ми - "Велети", які не люблять програвати... А ще ми надшвидкі "Равлики", які товаришують з "голубими Папугами" та "Слониками". "Хлюсь" часто заходить до нашого класу, а "Вертихвіст" кличе на подвір'я гуляти під дощем. Ми все встигаємо, бо ми -  сучасні й класні! Читаємо сучасну літературу (В. Вздульська, О. Лущевська, Л.Воронина...), обмінюємось книгами, ділимось враженнями. І скажемо Вам по секрету: з нами почали читати й наші батьки... А ще розпочинаємо "Битву книжок" між класами нашої школи.» 
 

 
На нашій сторінці в YouTube ще багато вебінарів та цікавих відео. Долучайтеся та до нових зустрічей!

 

Подобається
2

Залишити відгук:


обновить
Оновити

Fields with (*) are required.

Ваш e-mail не будт опубліковано.