Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Каталог товарів
“Знайди та збери": вчимося логічно мислити
02.10.2018
Що почитати?
Ми шукали нові, незвичайні форми книжок для найменших і вирішили зробити ось такі - зі сторінкою розділеною на три частини. Довго радилися із друкарнею, чи зможуть вони так зробити, бо дуже хотілося, щоб вийшло якнайкраще. Я щонайменше кілька днів намагалася розкласти теми і малюнки так, щоб все вірно складалося, майструвала макети з паперу, щоб точно все побачити як треба.
 
 
Вчити дитину логічно мислити потрібно з самого малечку. Дворічна дитина має знати певну кількість тварин та розуміти де вони мешкають, розрізняти кольори та форми, називати різні овочі та фрукти, тощо. Наприклад, рибки живуть із дельфінами та акулам у воді, а огірок, помідор та баклажан - це овочі, що ростуть на грядці. А розказати дитині про такі співставлення найпростіше через гру. Саме тому було створено серію "Знайди та збери" за допомогою якої малюк зможе познайомитися із тваринами, кольорами, транспортними засобами, одягом та іншим, і навчиться об'єднувати їх у логічні ряди. А незвичайна форма книжки, зі сторінками, які поділені на три картки, - навчання буде про ходити легко та весело.
 
 Усе що потрібно батькам - просто допомогти дитині обрати, що саме об'єднувати. Наприклад сказати: "Знайди все, що відноситься до одягу". А дитина відшукуватиме на картках усі предмети одягу. І так гра може продовжуватися й далі. А коли вже усі логічні ряди складуться, можна запропонувати дитині вигадати зв'язок між двома зовсім різними предметами - це буде додатковим бонусом у навчанні, адже попрацює ще й фантазія.
 
 
 
Але у цій серії є ще дещо інші, та не менш цікаві книжки: "Дівчатка", "Монстрики", "Роботи" та "Тварини", - з цими книжками розвинення фантазії гарантовано, і не тільки у дітей, а й у батьків. Розглядаючи яскраві малюнки та коротенькі підписи на звороті сторінки, читач познайомиться з тваринами, роботами, монстриками та дівчатками і з тим, що вони люблять робити. А потім... сторінки треба переплутати (змішати картки з різних сторінок) і почати сміятися, фантазувати, вигадувати кумедні назви, тим хто утворився і просто весело проводити час зі своєю дитиною! Бо книжка - найкращій привід зібратися усією родиною!
 
Анастасія Толмачова,
редактор ВГ "МАГ"
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: