Підліткам

Підлітковий вік – один із найскладніших та водночас важливих періодів у процесі становлення особистості. І в цей непростий період книжки стають вірними помічниками у процесі побудови власної системи цінностей, пошуку себе та свого місця у світі.

Читання книг у підлітковому віці:

- розширює кругозір;

- розвиває емпатію та комунікативні навички;

- допомагає отримати нові враження та емоції;

- розвиває абстрактно-логічне, теоретичне мислення;

- допомагає розібратися в собі та знайти відповіді на численні питання, з якими стикається кожен підліток під час непростого періоду дорослішання.

 

Які книжки будуть цікавими для підлітків?

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір книг для підлітків. Юним читачам 11-15 років підійде така література:

- Цікаві пригодницькі, детективні історії, наприклад: серія про пригоди дівчинки Лоли від Абеді Ізабель, «Агенція батьків» Девіда Бадділя, книги про Мортіну від Барбари Кантіні, серія про пригоди Оттолайн Кріса Рідделла, а також книги Грега Джеймса, Марти Джоселін та багатьох інших авторів.

- Фентезі. Підлітки, які люблять наукову фантастику, оцінять такі бестселери як «Останні підлітки на Землі» Макса Бралльє, серію про пригоди Артеміса Фаула Йона Колфера, фантастичні романи «Школа добра і зла» Чейнані Зомана, а також всесвітньо відомий цикл книг «Звіродухи».

- Художні твори класиків: «Поліанна» Елеонор Портер, романи Сесілії Джемісон, Люсі Мод Монтгомері.

- Розважальні та пізнавальні комікси від Мікель Марії Делагадо, відомий цикл коміксів «Будиночок на дереві» Енді Гріффітса, а також серія про фінансову грамотність від Бодо Шефера «Пес на ім'я Мані»

- Пізнавальні книги, в яких підлітки можуть знайти відповіді на численні питання, що виникають у непростий період дорослішання: «Путівник підлітка» Юлії Данчук, «Будь щасливим бути собою» (Пенні Александер та Беккі Годдард-Гіл), «Як витримати дорослих і не з’їхати з глузду» (Аніела Чольвінська-Школік).

- Науково-популярна література: «Цікава фізична наука» Олега Фейгіна, енциклопедії Пола Брауна та Алана Тарнера.

Для молодих читачів 16-20 років у нас представлена література напряму young adult, яка включає:

- психологічні та романтичні романи таких авторів як Абеді Ізабель, Сара Дессен, Дженні Хан, Нікола Юн, Кайлі Форнасьєр, Софі де Вільнуазі

– твори у жанрі фентезі та антиутопії – серія книг «Сторінки світу» Кай Майєра, «Остання людина» Лі Бейкона, серія «Темна епоха» Забіне Шультер, науково-фантастичні романи та антиутопії Марі Лу.

 

Де краще купити книги для підлітків?

На нашому сайті ranok.com.ua представлений широкий вибір літератури для підлітків. У нас Ви знайдете світові бестселери від найкращих українських та закордонних авторів. Для Вашої зручності ми пропонуємо готові набори книг для юних читачів за відмінними цінами. Відправлення та доставка здійснюється у найкоротші терміни. Приємних покупок!