(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
УКР.Мова
РУС.Язык
Змінити мову сайту
Basket
0
123-ДТБ054
Для турботливих батьків. Енциклопедія статевого життя. 4-6 років
Ізабель Фужер

Для турботливих батьків. Енциклопедія статевого життя. 4-6 років

Ізабель Фужер

Код:123-ДТБ054

Кількість сторінок:32

Формат, мм:210х297

Weight:0.2950 кг

Обкладинка:Тверда

Мова видання:Укр.
Поділитися:
Анотацiя
Про книгу
Першу книгу енциклопедії про статеве життя для наймолодших запитайликів створила знана у світі авторка книг для дітей.
Ілюстрації та пояснення до них сприяють об’єктивному сприйняттю дітьми фізіологічних особливостей жінки й чоловіка та стосунків між статями.
Для кого книга?
Для дівчаток і хлопчиків 4–6 років та їхніх батьків, які бажають познайомити дітей зі статевим життям у доступній формі, тактовно та неупереджено.
Чому ця книга?
«Як дитина потрапляє до животика мами?»
«А як дитина народжується?»
«А як народжуються тварини?»
Ці, та багато інших запитань цікавлять маленьких запитайликів, які досліджують світ та себе у ньому. Завдяки цій книзі діти набудуть перших знань про статеві відмінності та стосунки між чоловіком і жінкою, але тактично, у доступній для малечі формі. Книгу побудовано як розповідь, яка починається з того, що брат та сестра знаходять свою кішку, яка щойно
народила кошенят. На всі запитання автори даютьзрозумілі відповіді, які супроводжуються яскравими малюнками. Діти із захватом розглядатимуть їх!
Чим книга відрізняється від аналогічних видань?
Її написано лікарями та науковцями, експертами у своїй сфері.
Інформація повністю адаптована до вікової категорії 4-6 років. Жодних «зайвих» відомостей.
Розповідає не лише про фізіологію, але і про статеве життя, вагітність, розвиток дитини.
Навчає толерантності. Адже на малюнках зустрічаються люди різної національності.
Книга допоможе батькам знайти відповідь на «незручні» запитання дітей та убезпечити їх, формуючи свідоме ставлення до питань статевого життя.
Turn Expand
Вiдгуки (5)Залишити вiдгук

Света

26 Березня, 202108:33

Очень понравилась сыну книга. У нас русскоговорящая семья и я долго откладывала покупки из-за того что сын плохо понимает украинский. Очень рада что решилась. Читаю то в оригинале, то перевожу текст. Может украинский язык потихоньку освоит. Сам приносит книгу почитать. Очень нравятся иллюстрации.

Andrii

02 Лютого, 202110:13

Дуже люблю ваш сайт та видавництво вцілому, тому обирала таку літературу саме тут. Книга дуже зрозуміла, як для батьків, так і для дітей. Є картинки і не переобтяжена поняттями. Гарні якісні сторінки і тверда обложка, яку важко порвати дитині. Дитині було цікаво слухати і гортати сторінки! все подається дуже стримано і толерантно! Дуже задоволена своїм вибором!

Оксана

01 Сiчня, 202121:12

Хвилювалася через те, що вибрала доставку Укрпошта. Але все добре, посилка прийшла за декілька днів.
Всім задоволена. Дякую.

Марина

09 Червня, 202022:26

Доставка оперативна. Книга чудова.дуууже допомагає батькам,які не знають з чого розпочати розмову "про ЦЕ" з дітками.однозначно рекомендую!

Ірина

21 Травня, 202021:59

Сину (4,5 роки) книга дуже сподобалася, при тому, що маємо чимало хлопчачих енциклопедій, які наразі його так і не зацікавили. Матеріал схожий на невелику повість, яку дитина готова прослухати за один раз. Ми навмисно роділили книгу на два заходи, щоб проговорити і осмислити отриману інформацію. Текст викладений настільки коректно, що лексикон малюка поповнюється лише кількома новими анатомічними:) термінами (більше в такому віці, найвірогідніше, і не потрібно). У підсумку, дитина знає, що статеві органи чоловіків і жінок відрізняються, діти з'являються на світ через 9 місяців після фізичного контакту мами і тата, з часом вони дорослішають і також створюють власні сім'ї. Більше того, в оточуючому світі все відбувається аналогічно, ну хіба що з деякими особливостями, характерними для мешканців тваринного світу

Turn Expand
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.

Серiя Енциклопедія статевого життя

View full series
Для турботливих батьків. Енциклопедія статевого життя. 7-9 років

Для турботливих батьків. Енциклопедія...

Про книгуДругу книгу енциклопедії створили лікарі-гінекологи, видатні фахівці й учені, які надзвичайно відповідально ставляться до збереження здоров’я молодого покоління. Ілюстрації та пояснення до них сприяють об’єктивному сприйняттю дітьми фізіологічних особливостей жінки й чоловіка та стосунків між статями.Для кого книга?Для дівчаток і хлопчиків 7–9...
Детальнiше
Для турботливих батьків. Енциклопедія статевого життя. 10-13 років

Для турботливих батьків. Енциклопедія...

Про книгуТретю книгу серії енциклопедій уклали лікарі-гінекологи, видатні фахівці й учені, які надзвичайно відповідально ставляться до збереження здоров’я молодого покоління. Ілюстрації та пояснення до них сприяють об’єктивному сприйняттю дітьми фізіологічних особливостей жінки й чоловіка та стосунків між статями.Для кого книга?Для дівчаток і хлопчиків...
Детальнiше