Orders made on March 8-10, will be sent on March 11
(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(067) 573-53-83 (Viber)
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Код:123-Ч179014У

Кількість сторінок:160

Формат, мм:170х215

Weight:0.3200 кг

Обкладинка:Тверда

Вік:5+

Мова видання:Рос. / Укр.

Товар
в архіві і зараз
не продається

Поділитися:
Анотацiя
Чи знаєте ви, що у вашому будинку живе казка? Так-так, саме у вашій квартирі! «Де?»,— спитаєте ви. Та просто під віником, або в холодильнику, або на деку в духовці чи в коробці з дитячими іграшками... Не вірите? То, може, ви навіть не знаєте, що таке балабушки? Може, ви навіть не здогадуєтесь, що є хатинка для поганого настрою і хатинка для гарного настрою? Це негайно треба виправити! І допоможе вам у цьому домовичок Кузька, якого у своєму будинку колись підгледіла письменниця Тетяна Александрова. Адже хто-хто, а він напевне знає, що таке казка і де її шукати. А ще він знає... Та що казати? Краще прочитайте цю книжку, і ви самі впевнитесь, що казка поруч! Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
Turn Expand
Змiст
Частина перша. Кузька в новому домі Під віником хтось був Лазенька Балабушки Жердила кликати не треба Ображений літачок Горобина мова То тепло, то холодно Ой, горе ж мені, горе! Хто такий Кузька? Частина друга. Кузька в лісі У маленькому сільці великому лісі Дощ у лісі Барліг Гості Бездомний домовик Осіннє свято Поганки на галявці Частина третя. Кузька в Баби Яги Хатинка для поганого настрою Хатинка для гарного настрою Зима за день видасться Домовик-дармоїд Узимку в баби Яги Бабунчик-ягунчик Скринька Втеча Мари болотні Захід сонця Дядько Водяник Ведмідь і Лисиця Весняне свято Найкраща хатка Наталка й Кузька
Turn Expand
Вiдгуки (2)Залишити вiдгук

Ирина

16 Сiчня, 2017 20:48

Спасибо автору и художнику за качественную, увлекательную книгу. Детям 9 и 7 лет, слушали и читали книгу с огромным интересом! Даже мама, когда дети были в школе, сама читала эту книгу. Спасибо. Хотим ещё новенького!!!!

Анна Червинская

08 Жовтня, 2016 17:04

Перевод на украинский язык потрясающий! Вся семья получила удовольствие от совместного чтения такой всеми любимой книги! Только самые высокие оценки - автору конечно же, переводчику и издательству, за качественную книгу, которую не стыдно присоединить к семейной библиотеке!

Turn Expand
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.

Серiя Улюблена книга дитинства

View full series
Любимая книга детства. Урфин Джюс и его деревянные солдаты
Любимая книга детства: Ветер в ивах
Любимая книга детства: Золотой ключик или приключения Буратино
Любимая книга детства: Король Матиуш Первый
Любимая книга детства: Приключения близнят-козлят
Любимая книга детства: Сказки дядюшки Римуса