(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
УКР.Мова
РУС.Язык
Змінити мову сайту
Basket
0
ІСТОРІЯ ПРО КОРОНАВІРУС
Франческа Далл’Ара, ДжаДа Негрі
ІСТОРІЯ ПРО КОРОНАВІРУС

ІСТОРІЯ ПРО КОРОНАВІРУС

Франческа Далл’Ара, ДжаДа Негрі

Код:

Вік:3+

Мова видання:Укр.
Поділитися:
Ціна:
Безкоштовно
Available formats:
Анотацiя
УВАГА! Видано лише в електронному вигляді.

Як розповісти дітям про коронавірус?
Сьогодні, коли людство занепокоєне пандемією і вчені всього світу працюють над пошуком засобів, що можуть зупинити коронавірус, допомогти хворим і запобігти поширенню цього лиха, багатьох хвилює питання: як про цю проблему розказати дітям, як уберегти їх від стресу?

Дуже просто! Як і в багатьох інших ситуаціях на допомогу приходить книжка! І ми маємо таку!
Ця «Історія про коронавірус» була створена в Італії під час сплеску пандемії. Учені шукали відповіді не лише на питання, як стримати й подолати вірус. Вони намагалися також зрозуміти, як його сприймати, як розказати дітям, що відбувається, — простими словами, щоб пояснити і заспокоїти їх.

Адже малюки, які так добре відчувають настрої дорослих і вже розуміють, що «щось пішло не так», можуть дуже емоційно реагувати на ситуацію, хвилюватися й навіть панікувати.
Насамперед це стосується діточок з особливими освітніми потребами.

Читаючи дітям «Історію про коронавірус», ви зможете:
- пояснити, що таке коронавірус і як він розповсюджується;
- розповісти, чому важливо перебувати на карантині та як зберегти своє здоров’я;
- подолати можливі негативні емоції й занепокоєння;
- зрозуміти, чому звичний порядок речей змінився й що відбувається;
- знайти приємні моменти й шляхи розвитку і в цій ситуації.

Автори цієї історії:
Франческа Далл’Ара — психолог і психотерапевт, з 2015 року працює в дитячому відділенні італійської лікарні рідкісних захворювань;
ДжаДа Негрі — психолог, психотерапевт, художник, викладач Європейського Інституту Дизайну. З 2009 року співпрацює з видавцями дитячої літератури, ілюструючи книжки й журнали.
Авторам вдалося простими словами розповісти про важливі речі. Написати правдиву книжку, в якій не гарантується розв’язання проблеми найближчим часом, але надається пояснення причин теперішніх змін життя, важливості прийняття цих змін, а також базові правила поведінки задля збереження здоров’я.

Видавництво «Ранок» вже давно співпрацює з італійським видавцем зі світовим ім’ям — «Еріксон». І щойно ми дізналися про вихід в Італії книжки про коронавірус, то вирішили: обов’язково маємо видати її українською.

Адже, як кажуть автори видання (і ми цілком поділяємо цю думку): «Усвідомлення того, що ми можемо в ці складні часи поширити свої сподівання на добро серед людей, живить мою віру й надає сили! Не забувайте: правді, навіть жорстокій, треба дивитися в очі! Живіть із вірою, надією і любов’ю!»

Будьте здорові й читайте книжки!
Turn Expand
Вiдгуки Залишити вiдгук
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.