(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0
123-S687010У
Казкотерапія. Про маленьку пташку

Казкотерапія. Про маленьку пташку

Код:123-S687010У

Кількість сторінок:36

Формат, мм:275х200

Weight:0.4300 кг

Обкладинка:Тверда

Вік:3+

Мова видання:Рос. / Укр.
Анотацiя

Це казка - про маленьку пташку Міллі, яка дуже хотіла мати друзів, але соромилася познайомитися з іншими пташками. Справитися зі страхами їй допоміг чарівний капелюшок - подарунок бабусі. Але так здається лише на перший погляд. Прочитайте книгу своїй дитині і разом обміркуйте. Так ви допоможете їй стати сміливіше і знайти справжніх друзів.
Ілюстрації Олексія Черепанова.

Turn Expand
Вiдгуки (5)Залишити вiдгук

Ольга

30 Жовтня, 2019 00:39

Не книжки- шедеври.

Юлія

14 Жовтня, 2018 14:47

Книжка неймовірно гарна, такі ілюстрації і насиченість кольорів. Історія про маленьку пташку-не менш зворушлива. Дуже сподобалася ця книжка. Рекомендую!!!

Валерия

25 Серпня, 2018 16:18

В последнее время очень радует издательство Ранок: привлечение к работе детских психологов, красивые иллюстрации, качество печати, бумага. Одна из приятных находок - детская книга о маленькой птичке Милли, которая хотела найти друзей. Картинки в книге просто потрясающие мягкие тона в красках, нет четких контуров, что очень важно для детского восприятия, но к сожалению сюжет немного разочаровал. В книге упоминается брат птички, который говорит про друзей «у меня их столько друзей, что я даже не помню, кого из них как зовут», - я считаю это минусом в определении такого понятия как дружба, тем более во время преподнесения этой информации ребенку. Также отношение папы малышки к ее проблеме: он говорит, что « друзья - это хорошо. Есть с кем посоревноваться.» «Можно собраться вместе и даже подраться с кошкой». Это также негативный момент в сюжете. Но есть и плюсы – бабушка птичка советует как правильно помочь, если их ребенок стесняется подойти первым.
Книга восхитительная, ее можно было бы запросто порекомендовать на подарок, но к сожалению ньюансы в сюжете останавливают.

Коментар написав(ла) admin 27 Серпня, 2018 11:37

Дякуємо за Вашу небайдужість. За Вашої участі наші книги стають кращими.

Юлія

22 Березня, 2018 11:59

Дуже гарна книжечка з чудовими ілюстраціями. Самі казки з серіі казко терапія дуже повчальні і допомогають дітям подолати свої внутрішні проблеми, виховують доброту і впевненість у собі . Моїй доні дуже подобаються

Алла

22 Травня, 2020 23:39

Давно придивлялась до книжок із серії Казкотерапія....і нарешті, придбала одночасно 4: маленький кит, про маленьку пташечку, подорож листочка та зеброчку Еббі. Сказати, що ми прочитали ці книги за 2 вечора - це нічого не сказати!:))) Ми їх просто "проковтнули". Під час читання поринаєш у чарівний світ, а милі гармонійні ілюстрації лише посилюють фантазію та уявлення!...Після прочитання ми з донечкою (6 р.) проговорювалі усі моменти - а яка зеброчка, а чому у неї не виходило виконати усі справи, що задумані, а як їй мамочка допомогла , а чому пташечка боялась знайомитись з іншими пташечками, а що потрібно робити, щоб тебе помітили та почули , і як листочок перестав боятись усього нового, незвіданого!.....
І що саме немало важливе - я відчула та побачила реакцію дитини на ті чи інші події, при обговорювані змісту зрозуміла кількість та якість потенціалу дитини, рівень готовності ефективно діяти та самостійно справлятись з труднощами та різними ситуаціями.
Але це - мої враження від книг.
Найголовніше, що донечка має бажання та повертається до перечитування книг і ще, і ще:))
Мили герої, приємні, вражаючі ілюстрації - все запало в душу і пройшло через серденько!
Плануємо згодом ще придбати й інші книги з цієї серії!

Turn Expand
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.

Серiя Казкотерапія

View full series
Казкотерапія. 1000000 справ зебри Еббі

Казкотерапія. 1000000 справ зебри Еббі

Ця книжка про маленьку зебру Еббі, яка завжди береться за безліч справ, але ніяк не може довести їх до кінця. Прочитавши казку, ви дізнаєтеся, як смугаста конячка навчилася все правильно планувати і виконувати задумане. А разом із нею цього навчиться і ваш малюк.
Детальнiше
Казкотерапія. Два черв'ячки

Казкотерапія. Два черв'ячки

Ця книга про двох друзів-черв'ячків, які по-різному бачать світ. Один з них думає тільки про їжу, а другий мріє про прекрасне. Історія про їхню невеличку подорож допоможе вашому малюкові зрозуміти, що краса оточує його кожен день. Вона - в ніжно-рожевому заході сонця, у прозорій краплинці роси, у перших весняних листочках і шумі дощу за вікном. Потрібно лише...
Детальнiше
Казкотерапія. Подорож листочка

Казкотерапія. Подорож листочка

Головний герой цієї казки - маленький листочок, який залишив рідний ліс і вирушив у подорож, назустріч новим відкриттям і пригодам. Якщо ваша дитина важко адаптується до нового оточення і не любить змін, прочитайте їй книжку й обговоріть її разом. Казкотерапія допоможе малюкові впоратися зі своїми страхами та переживаннями.Ілюстрації Інни Масляк.
Детальнiше
Сказкотерапия. 1000000 Дел зебры Эбби

Сказкотерапия. 1000000 Дел зебры Эбби

Эта книга о маленькой зебре Эбби, которая вечно берется за множество дел, но никак не может довести их до конца. Прочитав сказку, вы узнаете, как же полосатая лошадка научилась все правильно планировать и выполнять задуманное. А вместе с ней этому научится и ваш малыш.
Детальнiше