Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Каталог товарів

Комплект для шкільної бібліотеки - довідники для школярів

Комплект для шкільної бібліотеки - довідники для школярів
Новинка
Акція
 • Безкоштовна доставка

Комплект для шкільної бібліотеки - довідники для школярів

  1 220,00 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Додати в обране
  • Код виробника: КП2835
  • Вага: 3.80
  • Мова видання: Українська
  Анотація

  У комплекті:

  Довідник школяра з історії України. 5-11 класи

  Важко орієнтуватися у великій кількості інформації, виділити головне, запам’ятати дати, місця подій, історичні постаті? Пропустив декілька тем, готуєшся до підсумкового уроку, олімпіади, ДПА, ЗНО? Тоді цей посібник саме для тебе!
  На відміну від більшості підручників та довідників, інформацію подано не в текстовому форматі, а стисло, систематизовано, у зручній для запам’ятовування формі.
  Робота з довідником допоможе систематизувати та узагальнити матеріал під час вивчення курсу історії України, підготовки до ДПА та ЗНО. Посібник стане в пригоді учням, учителям, а також усім, хто цікавиться історіїєю України і прагне поглибити свої знання з цього предмету.
  Матеріал відповідає чинним шкільним програмам, ураховуючи зміни 2017–2019 рр.
  Містить більше 200 ілюстрацій, портретів, карти.
  Для учнів 5–11 класів, вчителів, абітурієнтів та усіх, хто цікавиться історією України.

  Довідник школяра з української мови та літератури. 5–9 класи. 2-ге видання, виправлене та доповнене

  Матеріал довідника укладено відповідно до останньої редакції навчальних програм, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804 «Українська мова.
  Програма для 5–9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів», «Українська література. Програма для 5–9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів» та нової редакції Українського правопису 2019 року. Мовні явища проілюстровано яскравими прикладами. Подано зразки правильного наголошування слів та практичні рекомендації щодо літературного слововживання. Особливу увагу приділено культурі мови.
  У довіднику вміщено цікавий матеріал з української літератури, який допоможе узагальнити й систематизувати знання.
  Посібник містить матеріали для узагальнення та систематизації знань з української мови та літератури курсу 5-9-х класів.
  Матеріали викладено структуровано, схематично,послідовно. Мовні явища проілюстровано яскравими прикладами.
  Містить короткий словник літературознавчих термінів.

  НУШ Новий Український правопис: коментарі, завдання та вправи. 5–11-й класи

  Посібник складено за новою редакцією Українського правопису 2019 року. Найсуттєвіші сучасні зміни викладено докладно й водночас стисло, а також проілюстровано завданнями та вправами для закріплення здобутих знань.
  У пропонованому виданні дібрано й систематизовано основний теоретичний матеріал з урахуванням змін у сучасному правописі 2019 року, а також практичні завдання різних рівнів складності. Усі правила проілюстровано прикладами з творів української літератури ХІХ — початку ХХІ ст.
  Розділ I присвячено позначенню на письмі деяких голосних і приголосних звуків, уживанню м’якого знака й апострофа, написанню сполучень літер йо та ьо, чергуванню голосних і приголосних під час словозміни й словотворення, подвоєнню та спрощенню літер, правопису префіксів і суфіксів, особливостям написання слів разом, із дефісом та окремо, правилам уживання великої літери тощо.
  У розділі II розглянуто правопис закінчень відмінюваних іменників, прикметників, числівників, займенників і дієслів, а також слів іншомовного походження і т. ін.
  Розділ III ознайомлює з особливостями вживання розділових знаків.
  Докладний зміст-покажчик наприкінці довідника допоможе якнайшвидше віднайти потрібну інформацію. Для здобувачів загальної середньої освіти і їхніх батьків, учителів і студентів вишів та всіх охочих опанувати або вдосконалити знання в царині української мови.

  НУШ Словник синонімів та антонімів сучасної української мови. 5–11-й класи

  Словник-довідник містить перелік найуживаніших слів, до яких дібрано синонімічні відповідники, що супроводжуються стислими тлумаченнями та стилістичними ремарками. В окремому реєстрі покажчика за абеткою розміщено всі синоніми словника із зазначенням назви синонімічного ряду.
  Окремо подано антонімічні пари, проілюстроване вживання та особливості сполучуваності слів із протилежним значенням.
  Відповідає вимогам нової редакції Українського правопису 2019 року.
  Першу частину словника присвячено синонімам, а другу — антонімам. Цей словник покликаний допомогти викладачеві мови в організації занять, спрямованих на розвиток усного та писемного мовлення учнів старших класів, на підвищення їхньої стилістичної майстерності та загальної мовної культури. Робота з словником сприятиме:
  - збагаченню активного запасу слів;
  - формуванню навички добирати потрібний антонім або синонім до слова;
  - розвиватиме здатність мислити і розуміти слово з усіма його семантичними відтінками.
  Видання стане в пригоді учням середньої школи, учителям, а також усім, хто цікавиться вивченням рідної мови.

  НУШ Словник труднощів сучасної української мови. 5–11-й класи

  Чи знаєте ви, коли слід уживати слово вирізнятися, а коли — відрізнятися, коли — пригода, а коли — нагода? Чи завжди ви впевнені в написанні слів, що нерідко спричиняють труднощі не лише користувачам-практикам, а й досвідченим мовознавцям? Чи зможете ви швидко пояснити, чим різняться вагання й коливання, усмішка й посмішка, займати й обіймати, здібний і здатний? Переконатися у правильності відповідей вам допоможе цей словник.
  Кожна словникова стаття починається з пари або трійки пояснюваних слів, поданих у початковій формі. У пояснюваних словах позначено наголос. Далі подано тлумачення слова і наведено приклади його вживання в реченні. Окрему увагу приділено термінам, про які слід пам’ятати, коли працюєте з науковими текстами.
  У книзі запропоновано найновіші рекомендації знаних стилістів української мови щодо слово- і терміновживання, словотворення, перекладу.
  Для вчителів української мови та літератури. Видання також стане у пригоді учням середньої школи, а також тим, хто прагне пізнати тонкощі правильного вживання українського слова.
  Словник відповідає вимогам нової редакції Українського правопису 2019 року.

  Математика — це круто. Візуалізований довідник. 5—6 класи

  «Круто!» — саме така реакція буде супроводжувати дитину сторінками цього візуалізованого посібника з математики. Ненудна теорія, цікаві приклади з життя, алгоритми розв’язування типових завдань, завдання для відпрацювання теми, інтерактивні тести та багато-багато цікавинок! Посібник складено за чинною програмою з математики для 5-6 класів (усі 111 тем!). Використовувати його можна для самостійного навчання вдома, змішаного або дистанційного навчання в школі, а також як додатковий пізнавальний примірник для всіх розумників та розумничок, які цікавляться математикою.
  Матеріали дібрано за 55 темами для 5 класу та 56 темами для 6 класу. Завдання цікаві, візуалізовані, дібрані для того, щоб розвивати предметні та ключові компетентності учнів.
  За QR кодом учні можуть пройти тести та перевірити свої знання за темою.

  33 дивовижні історії про математику з Максом-Муркотиком. Для учнів 5–6 класів

  Що потрібно, аби математика стала для читачів легкою та приємною наукою? Прочитати (краще не один раз) 33 дивовижні історії, які розповідають п’ятикласниця Марійка, її старший брат — студент Михайло та розумний Макс-Муркотик. Вони розкажуть вам про математику — захопливу, веселу, а іноді навіть смачну! Головні герої книги мандрують найбільш важливими темами з курсу математики для учнів 5-6 класів.

  Прості та дотепні пояснення допоможуть читачеві самостійно розібратися у математичних загадках, які нас оточують зараз, а інколи сягають історичних часів. Читачі зможуть спробувати свої сили у розв’язанні завдань, а якщо буде складно, то докладні підказки з поясненнями наприкінці книги допоможуть перевірити розв’язок задач.

  Видання містить правила, пояснення, приклади розв’язування типових завдань, завдання для самостійного розв’язання, підказки та відповіді до завдань. Довідник стане корисним для самостійного, змішаного або дистанційного навчання.

  Цікаві домашні досліди

  Запрошуємо в захопливий світ НАУКИ! Чи можна склеїти лід? Чи може вода мандрувати? Чи можна утримати мильну бульбашку на долоні? Нумо досліджувати! Книга містить 37 різноманітних, цікавих та безпечних дослідів, за допомогою яких можна стимулювати дитячу допитливість та жагу нових вражень. Досліди не потребують дорогих чи рідкісних складників, спеціального обладнання чи особливих навичок. Їх можна провести вдома з тими речовинами, які є на кухні або в портфелі.

  Кожний дослід описано за певною структурою: про що йдеться; перелік складників, які потрібні для його проведення; покроковий алгоритм у малюнках з коментарями і коротке пояснення процесів, які відбуваються під час досліду. Для кого ця книга? В книзі є досліди для малечі, що тільки вчиться спостерігати за явищами навколо за допомогою дорослих. А ще ми пропонуємо досліди, які діти можуть виконувати самостійно.

  НУШ Ілюстрований словник синонімів, антонімів. 1–4 класи

  Матеріал посібника подано у двох розділах: словник синонімів та словник антонімів. Усі слова розташовані в алфавітному порядку.
  Вивчення лексики розширює знання учнів про мову, ознайомлює з одиницею мови — cловом, є головним джерелом збагачення словникового запасу учнів, розвиває увагу дітей, з’ясовує значення й уживання слів у власному мовленні, виховує потребу в доборі необхідного слова для точного висловлювання думки, розвиває чуття мови. Через інтерес до лексики виховують інтерес до мови загалом. У цьому словнику подані також слова, які не належать до активної лексики сучасної української мови (діалектизми, застарілі та просторічні слова), але трапляються в дитячій художній літературі.

  НУШ Ілюстрований словник-помічник з української мови. 1–4 класи

  Одна з ключових компетентностей учнів Нової української школи – вільне володіння рідною української мовою, правильна усна та писемна мова.Словник допоможе учням молодших класів переконатися у правильності написання та вимови українських слів.
  У словнику зібрано близько тисячі слів. Для зручності вони всі розташовані в алфавітному порядку.
  Кожна словникова стаття видання починається з пояснюваного слова, поданого в початковій формі. Поруч із ним наводять інші форми вживання цього слова. У пояснюваному слові та його формах позначають наголос. Далі подано тлумачення слова і наведено приклади його вживання в реченні.
  У словнику також трапляються омоніми — слова, які звучать або пишуть однаково, але мають різні значення. До кожного з таких слів подано окрему статтю.
  Деякі слова супроводжуються ілюстрацією.

  Читати повністю
  Відгуки покупців
  На даний момент список відгуків порожній
  Залиште свій відгук про товар
  Залишити відгук
  Ваше ім'я*
  Email*
  Ваш відгук*
  З цим товаром купують
  Новинка
  Акція
  Код:КП2818
  Комплект улюблених книг дитинства
  Прокоф'єва С.
  1 100,00 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Новинка
  Акція
  Код:КП2827
  Набір книг для віку 2+
  Конопленко І.І.
  1 237,50 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Новинка
  Акція
  Код:КП2824
  Набір книг для віку 5+
  Жюльєтт Парашині-Дені
  1 248,80 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Новинка
  Акція
  Код:КП2822
  Набір книг для віку 3+
  Ран Юліта
  1 235,90 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Новинка
  Акція
  Код:КП2814
  Комплект для найменших
  Горянська І.В.
  1 159,60 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Новинка
  Акція
  Код:КП2802
  Комплект "Школа добра і Зла"
  Чейнані З.
  1 215,00 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Новинка
  Акція
  Код:КП2800
  Комплект зворушливих історій для дітей віком 3+
  Меренкова А.
  1 130,00 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Новинка
  Акція
  Код:КП2812
  Комплект енциклопедій про тварин для дітей 6+
  Алан Тарнер
  1 260,00 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Новинка
  Акція
  Код:КП2815
  Комплект "Звіродухи"
  Брендон Мулл
  1 120,00 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Новинка
  Акція
  Код:КП2823
  Набір книг для віку 3+
  Ран Юліта
  1 453,70 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Інші книги автора
  Акція
  Код:КДН004
  Довідник школяра з української мови та літератури. 5–9 класи
  Кондесюк Т.В.
  60,00 грн
  48,00 грн
  Купити
  Новинка
  Акція
  Код:КП2836
  Комплект для вивчення та вдосконалення україньскої та англійської мови
  Коновалова М.В.
  1 270,00 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Дивитися усi книги