Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Каталог товарів

Комплект вчителя НУШ 3 клас

Комплект вчителя НУШ 3 клас
Новинка
Акція
 • Безкоштовна доставка

Комплект вчителя НУШ 3 клас

  1 190,00 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Додати в обране
  • Код виробника: КП2832
  • Вага: 2.50
  • Мова видання: Українська
  • Клас: 3
  Анотація

  У комплекті:

  НУШ Ранкові зустрічі. 3 клас. I семестр

  Посібник створено з метою надати практичну допомогу вчителям початкових класів у підготовці та проведенні ранкових зустрічей у 3-му класі відповідно до Концепції Нової української школи.
  Педагоги знайдуть чимало цікавих завдань і вправ, спрямованих на формування ключових компетентностей молодших школярів; слушних порад щодо організації практичної, ігрової, індивідуальної та групової діяльності молодших школярів під час проведення ранкових зустрічей.
  Посібник містить розробки ранкових зустрічей на кожен день упродовж I-го семестру 3-го року навчання. Кожен місяць має свою мету та тему.
  До кожного дня дібрано: тему, етап обміну інформацією, етап групового заняття, теми для щоденника вражень.

  НУШ Ранкові зустрічі. 3 клас. II семестр

  Посібник створено з метою надати практичну допомогу вчителям початкових класів у підготовці та проведенні ранкових зустрічей у 3-му класі відповідно до Концепції Нової української школи.
  Педагоги знайдуть чимало цікавих завдань і вправ, спрямованих на формування ключових компетентностей молодших школярів; слушних порад щодо організації практичної, ігрової, індивідуальної та групової діяльності молодших школярів під час проведення ранкових зустрічей.
  Посібник містить розробки ранкових зустрічей на кожен день упродовж ІI-го семестру 3-го року навчання. Кожен місяць має свою мету та тему.
  До кожного дня дібрано: тему, етап обміну інформацією, етап групового заняття, теми для щоденника вражень.

  НУШ Тематичні дні у 3-му класі

  Посібник укладено згідно з Типовою освітньою програмою розробленою під керівництвом Шияна. Протягом одного навчального місяця вивчається одна інтегрована тема, а кожен день
  має свою тему, яка пов’язана з темою місяця. Посібник містить докладні розробки тематичних днів до інтегрованих тем місяців у 3-му класі Нової української школи ( І – ІІ семестри). Розробки тематичних днів містять різні види діяльності, творчі завдання, побудовані на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів.
  Ми вивчали запити учнів, опитували, які теми їх цікавлять, та провели анкетування. Запити третьокласників та їхні інтереси й стали основою цього посібника.

  НУШ Чесноти класної спільноти. Сучасні форми виховної роботи. 3-й клас

  Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень, необхідних для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєвого простору дитини? Які форми і методи виховної роботи дібрати, аби зацікавити ними сучасних вихованців та їхніх батьків?
  Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки виховних заходів у 3-му класі, актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення (квест, година активного спілкування, проєктна діяльність в інклюзивному класі, екологічна гра, родинне коло, спортивно-театралізоване свято тощо).
  Сценарії заходів спрямовані на формування в учнів загальнолюдських цінно-стей: морально-етичних (гідність, чесність, справедливість, повага до життя, повага до себе та інших) та соціально-політичних (свобода, демократія, культурне різноманіття, повага до рідної мови і культури, патріотизм, шанобливе ставлення до довкілля, повага до закону, солідарність, відповідальність); побудовані на засадах діяльнісного, компетентнісного підходів, з урахуванням принципів дитиноцентризму та положень педагогіки партнерства.

  НУШ Якщо батьки — партнери. Сучасні форми роботи з батьками третьокласників

  Як продовжити залучення батьків третьокласників до освітнього процесу? Як доступно пояснити відмінність між школою минулого, у якій вони навчалися, та Новою українською школою — школою компетентностей ХХІ століття? Як налагоджувати із ними стосунки на засадах педагогіки партнерства? Як перетворити традиційні батьківські збори на сучасні, цікаві, корисні та радісні зустрічі з використанням інтерактивних технологій?
  Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки заходів для батьків третьокласників (іноді — за участю їхніх дітей), актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення (тренінг, квест, ділова гра, творчий проєкт, воркшоп, круглий стіл, практикум тощо).
  За Концепцією НУШ, робота з батьками будується на принципах педагогіки партнерства (учні – школа – батьки). Нудні батьківські збори нецікаві ані вчителю, ані батькам. Посібник ламає традиції, адже містить сценарії батьківських зборів, сучасні за тематикою (актуальні), та нестандартні форми за формою проведення.
  Сучасно, грамотно, цікаво, складено зрозумілою для батьків мовою, з використанням інтерактивних технологій.
  Усі запропоновані у посібнику розробки батьківських зустрічей апробовані авторами на практиці!
  Керівник творчої групи зі складання посібника — тренер НУШ.

  Усі діагностичні роботи. 3 клас

  Видання стане в пригоді вчителям початкових класів, методистам з початкового навчання.
  -11 діагностичних робіт з української мови у двох/трьох варіантах.
  -15 діагностичних робіт з математики у двох варіантах.
  -15 діагностичних робіт з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у двох варіантах.
  У посібнику запропоновано діагностичні роботи різного типу: диктанти, тексти для списування, комбіновані роботи, тестові..
  Передбачено місце для самооцінювання учня та коментаря вчителя.

  НУШ Щоденні 3. 3 клас. Цікаві завдання з математики на кожен день за темами

  Посібник укладено згідно з вимогами Державного стандарту початкової загальної освіти та Типових освітніх програм із математики для 3-го класу.
  Він містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання, що відповідають всім чинним підручникам із математики для 3-го класу. За допомогою матеріалів посібника вчитель матиме змогу організувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках математики і в позаурочний час за темами 9 місяців. На кожний місяць розроблено близько 40 різноманітних цікавих завдань, які можна використовувати під час роботи за методикою «Щоденні 3». Подані завдання можна копіювати або використовувати як зразок для створення власних завдань.
  Посібник допоможе вчителеві успішно реалізувати вимоги Нової української школи, учням — розвивати самостійність, витривалість та стати успішними в математиці, а батькам — сприяти кращому засвоєнню математичних знань та навичок своїх дітей.

  НУШ Щоденні 5. Цікаві завдання з української мови. 3-й клас

  Посібник укладено згідно з вимогами Державного стандарту початкової загальної освіти та Типових освітніх програм з української мови для учнів 3-го класу. Він містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання, що підходять до всіх чинних підручників з української мови для 3-го класу. За допомогою матеріалів посібника вчитель матиме змогу організувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках і в позаурочний час за темами 9 місяців. На кожний місяць розроблено близько 40 різноманітних цікавих завдань.
  За допомогою матеріалів посібника педагог зможе працювати зі школярами індивідуально та в малих групах відповідно до учнівських потреб. Подані завдання можна копіювати, а також можна використовувати як зразок для створення власних завдань.
  Для вчителів, учнів 3-го класу та їхніх батьків.

  НУШ Діагностичні картки для експрес-перевірки. Математика. 3 клас

  Посібник містить цікаві, різноманітні за змістом та рівнем складності завдання, що відповідають вимогам Концепції Нової української школи, Типових освітніх програм з математики для учнів 3-го класу та спрямовані на формування ключових компетентностей молодших школярів Нової української школи.
  За допомогою діагностичних карток учитель зможе урізноманітнити освітній процес, здійснити поточний контроль. Картки можна використовувати під час уроку для закріплення та експрес-перевірки знань.
  Картки можна використовувати під час роботи з усіма підручниками з математики.
  Посібник містить завдання за наступними темами: «НУМЕРАЦІЯ. ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ЧИСЕЛ У МЕЖАХ 100», «ТАБЛИЦЯ МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ ЧИСЛА 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9», «ТАБЛИЧНЕ МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ», «РІВНЯННЯ», «ЧАС», «ЧАСТИНИ».

  НУШ Діагностичні картки для експрес-перевірки. Українська мова. 3 клас

  Посібник містить цікаві, різноманітні за змістом та рівнем складності завдання, що відповідають вимогам Концепції Нової української школи, Типових освітніх програм з української мови для учнів 3-го класу та спрямовані на формування ключових компетентностей молодших школярів Нової української школи.
  За допомогою діагностичних карток учитель зможе урізноманітнити освітній процес, здійснити поточний контроль. Їх можна використовуватипід час уроку для закріплення, експрес-перевірки знань, для організації роботи за методикою «Щоденні 3», а також у позаурочній діяльності.
  Посібник містить завдання за наступними темами: «Звуки. Букви. Склади», «Алфавіт», «Антоніми. Синоніми», «Споріднені слова і форми слова», «Ненаголошені е, и в коренях слова», «Правопис слів з префіксами», «Частини мови», «Речення».

  НУШ ГПД: інтегровані тематичні дні. 2–4 класи

  Посібник містить докладні сценарії проведення інтегрованих тематичних днів у групі подовженого дня Нової української школи (2-4 класи). Матеріали, апробовані автором на практиці, дібрані відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та чинних типових освітніх програм, побудовані на засадах компетентнісного/діяльнісного підходу та особистісно орієнтованої моделі освіти, з використанням інноваційних технологій. Кожний сценарій має чітко визначену структуру: коло зустрічі; спортивна година; обід; година спілкування; прогулянка; самопідготовка; заняття за інтересами. Проведення тематичних днів за принципом інтеграції сприятиме формуванню у молодших школярів цілісної картини світу, здатності сприймати предмети та явища різнобічно, системно, емоційно, поглибленню та розширенню знань вихованців ГПД та діапазону їхнього практичного застосування у реальному житті. Для вихователів ГПД, вчителів початкових класів, студентів педагогічних вишів, батьків.

  НУШ. Хвилинки здоров’я — щодня. 3-4 класи

   

  Посібник містить добірку хвилинок здоров’я для використання на уроках та у позаурочній діяльності у 3–4-х класах, зокрема: динамічні вправи (руханки), вправи для розвитку координації, збереження зору, формування та корекції постави, музично-рухові, дихальні та релаксаційні вправи, рухливі ігри з навчальним навантаженням, вправи зі степ-аеробіки, ігрового стретчингу, нейробіки тощо.

  Короткочасні фізичні вправи та ігри за умов систематичного їхнього проведення сприятимуть формуванню у школярів здоров’язбережувальної компетентності як важливої умови для досягнення успіхів під час навчання, збереженню їхнього фізичного і психічного здоров’я, підтриманню активної уваги та підвищенню пізнавальної активності.

  Для полегшення роботи вчителя початкових класів.

  НУШ Словникові слова в ребусах. 3 клас

  Даний посібник створений для легкого й цікавого вивчення словникових слів.
  Він складається із двосторонніх карток. Перш ніж познайомити учнів із написанням нового словникового слова, учитель пропонує здогадатися, яке саме це буде слово. Для цього демонструє дітям картку із ребусом і пропонує розгадати його. І лише, коли учні впоралися із заданням і відгадали зашифроване слово, учитель перевертає картку на іншу сторону й фіксує на дошці таким чином, щоб учні могли прочитати слово й запам’ятати його написання.
  Ребус – це загадка, що складається із зображень предметів – малюнків у поєднанні з буквами та іншими знаками. Існує кілька загальних правил для розгадування ребусів. Для того, щоб навчити малюків розгадувати цікаві друковані загадки, спочатку слід ознайомитися із цими правилами.

  Читати повністю
  Відгуки покупців
  На даний момент список відгуків порожній
  Залиште свій відгук про товар
  Залишити відгук
  Ваше ім'я*
  Email*
  Ваш відгук*
  З цим товаром купують
  Новинка
  Акція
  Код:КП2837
  Комплект наочності вчителя початкових класів НУШ
  1 278,00 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Новинка
  Акція
  Код:КП2834
  Комплект учителя НУШ загальний
  Юрченко О.М.
  1 291,00 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Інші книги автора
  Код:НУР021
  НУШ Ранкові зустрічі. 2 клас. I семестр
  Сигида С.В.
  55,00 грн
  Купити
  Код:НУР022
  НУШ Ранкові зустрічі. 2 клас. II семестр
  Сигида С.В.
  55,00 грн
  Купити
  Код:НУР039
  НУШ Ранкові зустрічі. 3 клас. I семестр
  Сигида С.В.
  65,00 грн
  Купити
  Код:НУР040
  НУШ Ранкові зустрічі. 3 клас. II семестр
  Сигида С.В.
  65,00 грн
  Купити
  Код:КЗП002
  НУШ. Усі тематичні контрольні роботи. 3 клас
  Сигида С.В.
  Очікується
  Новинка
  Акція
  Код:КП2831
  Комплект вчителя НУШ 2 клас
  Кулаченко О.В.
  1 320,00 грн
  1 000,00 грн
  Купити
  Дивитися усi книги