(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
УКР.Мова
РУС.Язык
Змінити мову сайту
Basket
0
123-Ч846001У
Країна Історій. Чари бажання. Книга 1
Кріс Колфер

Країна Історій. Чари бажання. Книга 1

Кріс Колфер

Код:123-Ч846001У

Кількість сторінок:448

Формат, мм:135х200

Weight:0.5750 кг

Обкладинка:Тверда

Вік:10+

Мова видання:Укр.
Поділитися:
Анотацiя
Коли бабуся подарувала близнюкам Коннеру та Алекс «Книгу історій» — сімейну реліквію, вони навіть і не уявляли, що вона забере їх до свого світу — світу, де всі казкові герої справжні. Де Золотоволоска у розшуку, Спляча Красуня шукає спосіб пробудити своє королівство від сну, а королева Попелюшка от-от народить дитинку!
Як би казковий світ не подобався Алекс, близнюки розуміють, що мають повернутись додому. Зробити це можна, лише зібравши всі інгредієнти для Чар Бажання. Однак часу в них обмаль, бо Лиха Королева також має заповітне бажання і вона їм не поступиться. Справдиться лише одне бажання. Але чиє?
Turn Expand
Змiст
Пролог. Візит королеви 
Глава 1. Жили собі
Глава 2. Довгий шлях додому
Глава 3. Сюрприз на день народження 
Глава 4.
«Країна історій»
Глава 5. Із рота жаби
Глава 6. Ліс Гномів
Глава 7. Вежа Рапунцель
Глава 8. Таємна схованка 
Глава 9. Прекрасне Королівство 
Глава 10. Королівство Червоної Шапочки
Глава 11. Територія Тролів і Гоблінів 
Глава 12. Королівство Фей 
Глава 13. Вовча угода
Глава 14. Спляче Королівство 
Глава 15. Північне Королівство 
Глава 16. Крізь копальні 
Глава 17. Золотоволоска. Розшукується жива чи мертва
Глава 18. Послання русалки
Глава 19. Тернова яма 
Глава 20. Кам’яне серце
Глава 21. Дзеркало 
Глава 22. Таємниця Білосніжки 
Глава 23. Королівське запрошення 
Глава 24. Розповідь феї
Подяки

Turn Expand
Вiдгуки (4)Залишити вiдгук

Людмила

26 Квiтня, 202114:20

Купила онучці на День народження одразу всі книги цієї серії. Книги дуже гарні, надіюсь, і цікаві. Магазину велике дякую. Ви найкращі.

Юлія Крива

16 Сiчня, 202100:10

Какая интересная книга,просто невозможно оторваться. Обязательно буду читать следующие части

Тетяна

09 Червня, 202022:25

Ця серія просто неймовірна!!! Дитина в захваті!!! Сюжет надзвичайно цікавий, поєднує у собі перехід від реальності до казкового світу. Дивуюсь, як автор гарно продумав деталі цієї історії. Купили одразу всі три частини і дитина з захопленням читає) Дякуємо

Савельєва Ірина

26 Лютого, 202019:35

«Одного дня ти станеш
достатньо дорослим, щоб
знову почати читати казки»


Казки не виключно для розваги, але й для пізнання різних, в першу чергу соціальних, сторін життя.


Оформлення:


Шрифт менший, ніж у «Персі Джексоні» того ж видавництва. Можливо це повязано з різними віковими категоріями, для яких рекомендовано ці книжки: «Персі Джексон» - для молодшого та середнього шкільного віку, «Країна історій» - для середнього та старшого шкільного віку.


Папір сіруватий, заявлений як екопапір «дружній» для очей. На фото не дуже видно, але частина сторінок відрізняється за кольором паперу – вони світліші. Я на це не звернула уваги аж поки не дочитала до них. І тут чекав неприємний сюрприз – літери перед очами почали розпливатися. Читала я пізно ввечері і вже думала, що просто втомилися очі, але ж ні((( Виявилося, що ці сторінки з 17 до 32 не тільки більш світлі, але й більш гладкі порівняно з іншими в книзі. Можливо через це друк на них розплився(((
Для дитячих очей такий друк зовсім «не дружній»! Але, на щастя, цей брак тільки на 15 сторінках і далі все добре.


Помилок у написанні - "одруківок" виявила лише кілька на всю книгу, що для Ранку вже добре. І лише до 5 моментів, де можна було б зробити краще формулювання перекладу враховуючи особливості української мови і не калькуючи ці речення з англійської.


Зміст


Нині популярними стали фільми та мультфільми, які оповідають сюжет старих відомих казок на новий лад. Це стосується і авторських, і народних казок. До прикладу, таку ситуацію ми маємо зі «Сплячею красунею» та «Меліфісентою». Комусь це подобається, хтось вважає це знущанням з класики… Але це не про «Чари бажання»)))


Сюжет зав’язаний на класичних казках спільними персонажами та реліквіями, але автор виходить за межі і розповідає про те чого в казках не було. Тобто що відбувалося до початку класичної казки і обумовлювало подальшу поведінку героїв у казці, або що відбувалося після… після весілля принца і принцеси, після перемоги над велетнем тощо. А головне – все сплетено дуже органічно в нову єдину історію. Почасти це мені нагадує як розрізнені комікси про супергероїв об’єднали в один всесвіт Марвел. Звісно масштаб не той, але порадувала відсутність сюжетних багів – коли дочитуєш книжку до кінця з’являється абсолютна узгодженість всіх подій.


Вже зі змісту видно, що сюжет засновано на великій кількості казок, як дуже відомих типу Рапунцель, Білосніжки чи Попелюшки, так і менш відомих про козлика та мостового троля або Хитуна Бовтуна.


По прочитанні перших сторінок сподобалось, що немає єдиного тлумачення значення та змісту казки. Багато тем зараз в Інтернеті з приводу психологічної користі/шкоди класичних казок з їх насиллям. Про це сперечаються мами та психологи, доводячи що потрібно пом’якшити класичний сюжет чи навпаки дотримуватись оригіналу. Позиція автора виявляється через ставлення двох головних героїв – близнят 11 років, коли вони обговорюють глибинні посили та прихований зміст казок. Не може бути невірного тлумачення, адже кожна казка сприймається окремою людиною через призму власної особистості. З одної казки двоє візьмуть для себе різне.


Сподобалось розкриття характерів головних героїв. Брат і сестра – близнята, але абсолютно різні. Розкриваються їх проблеми в соціумі і пов’язані з цим психологічні проблеми та переживання. Дівчинка дуже розумна на межі з геніальністю має проблеми з друзями, вірніше з їх відсутністю. Хлопчик – повна протилежність – душа компанії, але з навчанням сум сумний, а звідси і проблеми в школі з вчителями.


Книжка варта уваги батьків, а не тільки дітей. Дуже ненав’язливо показані педагогічні прийоми вирішення проблем дітей і ролі батьків у їх вирішенні. Чого варті тільки історії про кручене дерево та ходячу рибу, які розповідав батько дуже доречно і в складних для дітей ситуаціях, не втручаючись у їх особистий простір без запрошення. З фото в кінці книжки видно, що автор досить молодий тому мене приємно здивувала наявність таких мудрих прийомів.


Є закрученість та несподіваність сюжету, зокрема таємниці. З погляду читача, який перечитав вже не одну сотню книг, деякі розгадувалися з впевненістю на 99,9%. Проте у фіналі були несподіванки і для мене)))


Потрапляючи до світу країни історій діти починають проявляти себе нетипово для них: Коннер виявляється не зовсім «дурником», а його сестра – не така вже й розважлива. Перебуваючи за крок до реалізації своєї нездійсненної здавалося б мрії, дівчинка починає керуватися емоціями, а не логічними судженнями.


Деякі моменти видають американського автора: "Я розумію чому вони тут всі їдять один одного, тому що вони ніколи не чули про фаст-фуд."


Автор змусив мене засумніватися у знанні казок в певні моменти, а знання сюжету казок важливо для повного розуміння подій книжки.


Сподобалась завершеність сюжету – всі крапки над «і» розставлено, але в кінці натяк на продовження.


З рекомендацією 10+ погоджуюся на 100% тому що з одного боку потрібно вже мати певний багаж знань щодо казок, з іншого на базі добре знайомих казкових персонажів автор розкриває сірі відтінки життя. Поступово приводить дитину до думки, що не буває в житті абсолютно білого і абсолютно чорного, а підлітковому віці схильність до максималізму і треба «розбавляти» таким стриманим розумінням.
Тож незважаючи на певні недоліки оформлення, за змістом однозначно рекомендую до прочитання.

Коментар написав(ла)admin 28 Лютого, 2020 11:26

Добрий день. Дуже дякуємо за такий змістовний коментар! Щодо якості паперу передамо його до відділу виробництва.

Turn Expand
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.

Серiя Країна історій

View full series
Країна історій. Засторога братів Ґрімм. Книга 3

Країна історій. Засторога братів Ґрімм. Книга 3

Близнюки продовжують жити у своїх вимірах: Коннер ходить до школи, пише казки і їде до Німеччини у реальному світі, а майбутня Фея-хрещена Алекс надолужує знання й навички з магії в Країні історій. І стан речей таким би і лишився, якби Коннер під час своєї поїздки на батьківщину Братів Ґрімм не дізнався, що чарівному світу загрожує небезпека. Письменники 200...
Детальнiше
Країна історій. Повернення Чарівниці. Книга 2

Країна історій. Повернення Чарівниці. Книга 2

Близнюки продовжують жити у своїх вимірах: Коннер ходить до школи, пише казки і їде до Німеччини у реальному світі, а майбутня Фея-хрещена Алекс надолужує знання й навички з магії в Країні історій. І стан речей таким би і лишився, якби Коннер під час своєї поїздки на батьківщину Братів Ґрімм не дізнався, що чарівному світу загрожує небезпека. Письменники 200...
Детальнiше