Orders made on March 8-10, will be sent on March 11
(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(067) 573-53-83 (Viber)
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
from 9-00 to 18-00 (Sat)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0
123-А473005У
Не боюся я нічого. Не боюся я темряви

Не боюся я нічого. Не боюся я темряви

Код:123-А473005У

Кількість сторінок:10

Формат, мм:145х215

Weight:0.1300 кг

Обкладинка:Тверда

Вік:2+

Мова видання:Рос. / Укр.
Поділитися:
Анотацiя
Темрява й невідомість лякають малюків. У кожному віршику дитина може впізнати себе й разом із головними персонажами перебороти свій страх темряви, адже вони радо поділилися з малюком своїми секретами!
А на останній сторінці книжки на малюка чекає сюрприз для найсміливішого — картинка, яка світиться в темряві!
Turn Expand
Вiдгуки (2)Залишити вiдгук

Ірина

18 Лютого, 2019 23:05

Дуже цікава задумка книг. Заказали одразу цілу серію - Не боюся я нічого. В даній книзі останні сторінки мали б світитись у темряві, але у нас видно тільки відблиски малюнка(

Анастасия

17 Квiтня, 2019 07:49

Хорошая книга, но заявленный сюрприз не состоялся, равно как и разговор с оператором которая на вопрос почему картинка не светится, дала просто сногсшибательный ответ картинка не светится. Ув. издательство, во - первых, улучшайте свой сервис, во-вторых выполняйте обещания.

Коментар написав(ла) admin 18 Квiтня, 2019 10:17

Добрый день. Спасибо за Ваш комментарий. Да, к сожалению, книга не светится так, как задумывалось. В связи с этим серия была уценена. Приносим извинения за работу нашего оператора, мы обязательно сделаем все от нас зависящее для улучшения качества нашей работы.

Turn Expand
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.

Серiя Не боюся я нічого

View full series
Не боюсь я ничего. Не боюсь темноты

Не боюсь я ничего. Не боюсь темноты

Темнота и неизвестность пугают детей. В каждом стишке ребенок может узнать себя, и вместе с главными героями преодолеть свой страх темноты — ведь они с радостью поделились с малышом своими секретами! А на последней страничке книжки малыша ждет сюрприз для самого смелого: картинка, которая светится в темноте!
Детальнiше
Не боюсь я ничего. Не боюсь я чудовищ

Не боюсь я ничего. Не боюсь я чудовищ

В мире детей за каждым углом прячется страшное чудовище. Герои этой книжки тоже боялись Деда Бабая, Бабы Яги и Кощея, но смогли победить чудовищ или даже подружиться с ними! И теперь с радостью расскажут об этом малышу.А на последней страничке книжки малыша ждёт сюрприз-поделка — совсем не страшный дракон, с которым можно играть!
Детальнiше
Не боюся я нічого. Не боюсь лишитись сам

Не боюся я нічого. Не боюсь лишитись сам

Понад усе малята бояться опинитися далеко від мами. Персонажі книжки «Не боюсь лишитись сам» раніше не могли відпустити маму навіть до іншої кімнати! Але кожен із них знайшов свій спосіб упоратися зі страхом і тепер залюбки розповість про це вашому малюкові.А на останній сторінці книжки на дитину чекає виріб-сюрприз — чарівний заєць, із яким ніколи не страшно!
Детальнiше
Не боюся я нічого. Не боюся я нічого

Не боюся я нічого. Не боюся я нічого

У дитинстві кожен обов’язково вчиться не боятись. У нашій книжці малюк прочитає вірші про дітей, які знайшли свої способи впоратися зі страхом: повести до лікаря іграшку, перетворитись під час купання на великого й дужого кита…А на останній сторінці книжки на малюка чекає сюрприз: настільна міні-гра. Вона також допоможе дитині перебороти себе, адже фішки в...
Детальнiше