Orders made on March 8-10, will be sent on March 11
(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(067) 573-53-83 (Viber)
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
from 9-00 to 21-00 (Sat)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0
123-15184001У
Оживаючі картки. Космос і сонячна система

Оживаючі картки. Космос і сонячна система

Код:123-15184001У

Кількість сторінок:18

Формат, мм:112х106

Weight:0.1300 кг

Обкладинка:Коробка

Вік:3+

Мова видання:Укр.
Поділитися:
Анотацiя
Доповнена реальність ─ дивовижна надсучасна технологія, яка за допомогою смартфона чи планшета поєднує віртуальний і реальний світи та дає можливість взаємодіяти з ними. Поринь у віртуальний світ захоплюючих пригод!
За допомогою смартфона чи планшета: подорожуй Космосом! Побудуй зореліт, розфарбуй його, збирай кристали знань! Навчайся з віртуальним вчителем, скануючи картки!
Набори містять:
- 18 карток для сканування,
- унікальний код активації програми,
- книжку-інструкцію.
Технічні вимоги до пристроїв: планшет або смартфон з камерою, мінімум 700 Мб вільної пам'яті, ОЗУ не менше 1 Гб, Android від 5.1 (Lollipop), IOS від 9.3.5. Встановити код активації можна на три присторої.
Turn Expand
Вiдгуки (2)Залишити вiдгук

Людмила

26 Червня, 2017 07:42

Карточки цікаві,але замало інформації до кожної карточки подається. І зависока ціна. Дитину більше зацікавило розмальовувати і створювати зорельоти.

Julia

24 Серпня, 2019 22:53

В целом идея с карточками хорошая, но графика слабовата. Возникла трудность с карточкой про погоду, она не активна. Остальные работают. Для взрослого человека конечно будет мало информации, а вот ребёнку было достаточно, кратко, тезисно. В целом впечатление положительное от этого набора.
Хочется отдельно отметить то над чем обязательно стоит поработать: графика, видео идёт быстрее чем звук и информация (больше карточек и больше интересных фактов).
Спасибо за быструю доставку! Искренне желаю процветания и расширения данной серии карточек!

Turn Expand
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.

Серiя Оживаючі картки

View full series
Оживаючі картки. Англійська мова. Цифри, фігури, частини тіла

Оживаючі картки. Англійська мова. Цифри, фігури,...

Доповнена реальність ─ дивовижна надсучасна технологія, яка за допомогою смартфона чи планшета поєднує віртуальний і реальний світи та дає можливість взаємодіяти з ними. Поринь у віртуальний світ захоплюючих пригод! За допомогою смартфона чи планшета: виконуй цікаві завдання, повторюй вимову, оживляй розфарбованих звірят! Навчайся з віртуальним вчителем,...
Детальнiше
Оживаючі картки. Англійський алфавіт. Літери і слова

Оживаючі картки. Англійський алфавіт. Літери і...

Доповнена реальність ─ дивовижна надсучасна технологія, яка за допомогою смартфона чи планшета поєднує віртуальний і реальний світи та дає можливість взаємодіяти з ними. Поринь у віртуальний світ захоплюючих пригод! За допомогою смартфона чи планшета: виконуй цікаві завдання, розфарбовуй машини і створюй віртуальні 3D моделі! Повторюй вимову! Навчайся з...
Детальнiше
Оживаючі картки. Віртуальне піаніно

Оживаючі картки. Віртуальне піаніно

Доповнена реальність ─ дивовижна надсучасна технологія, яка за допомогою смартфона чи планшета поєднує віртуальний і реальний світи та дає можливість взаємодіяти з ними. Поринь у віртуальний світ захоплюючих пригод! За допомогою смартфона чи планшета: скануй картки, вчи ноти, грай улюблені пісні, відтворюй мелодії, навчайся з віртуальним учителем! Вивчи...
Детальнiше
Оживаючі картки. Ставимо мову

Оживаючі картки. Ставимо мову

Доповнена реальність ─ дивовижна надсучасна технологія, яка за допомогою смартфона чи планшета поєднує віртуальний і реальний світи та дає можливість взаємодіяти з ними. Поринь у віртуальний світ захоплюючих пригод! За допомогою смартфона чи планшета: виконуй 20 логопедичних вправ, відеовправи, 12 уроків постановки звуків. Та це ще не все! Артикуляційна...
Детальнiше