Каталог товарів
Графік роботи:
з 10-00 до 19-00 (пн-пт)
Каталог товарів

Шкільний психолог в умовах НУШ. Професійний супровід початкової ланки освіти

Шкільний психолог в умовах НУШ. Професійний супровід початкової ланки освіти

Шкільний психолог в умовах НУШ. Професійний супровід початкової ланки освіти

  70,00 грн
  Купити
  Додати в обране
  • Код виробника: ПСШ003
  • ISBN: 09786170039064
  • Вага: 0.11
  • Формат, мм: 145х210
  • Кількість сторінок: 144
  • Мова видання: Українська
  • Обкладинка: М'яка
  Анотація

  Концепція Нової української школи вимагає психологізації освітнього процесу шляхом підвищення психологічної компетентності всіх його учасників: учнів, учителів, батьків. Перед психологами постає завдання організувати такий психолого-педагогічний супровід освітнього процес за якого учні та їхні батьки, педагоги зможуть отримати якісну допомогу. Цей унікальний посібник створений задля допомоги шкільному психологу у вибудові його професійної діяльності у нових умовах.
  Посібник допоможе шкільному психологу організувати якісний професійний супровід початкової школи НУШ. У ньому містяться поради щодо участі шкільного психолога в організації ранкових зустрічей, створення портфоліо дитини, запровадження інклюзивної освіти, STEAM-технологій.
  Посібник також містить: законодавчу документацію діяльності шкільного психолога в умовах НУШ; орієнтовний перелік методик; вимоги до кабінету психолога, передбачені НУШ; поради щодо роботи з батьками; рекомендації щодо організації психологічної допомоги вчителю тощо.

  Читати повністю
  Відгуки покупців
  Анна
  11.09.2021
  Дуже корисна інформація подана у посібнику. Багато вправ, порад як для психологів так і для вчителів та батьків. Стисло і чітко розписано про початкову школу у НУШ. Рекомендую не лише психологам, але і вчителям ( для проведення виховних годин) та батькам.
  Залишити відгук
  Ваше ім'я*
  Email*
  Ваш відгук*
  З цим товаром купують
  Код:О376016У
  Робочий журнал практичного психолога (соціального педагога)
  Марінушкина О.Є.
  34,80 грн
  Купити
  Інші книги автора
  Дивитися усi книги