Бестселер № 1 The New York Times! Рейтинг 4,12 на Goodrerad згідно понад 400 тис. оцінок із 50 тис. відгуків!
Романтична STEM комедія, що розбурхує навіть найхолодніші серця! Chick Lit вашого серця!
Джек Сміт має супергеройську щелепу, милі ямочки на щоках та гарні руки з масивними біцепсами, які одночасно дратують і приваблюють Елзі. Він різкий на язик, харизматичний і впевнений у собі молодик, що не зводить очей із дівчини свого брата, якій абсолютно не довіряє. І недаремно. Адже Елзі — ніяка не бібліотекарка, а фізикиня з докторським ступенем. Удень вона працює в лабораторії, а ввечері ходить із фальшивим хлопцем на побачення за гроші. Але найгірше те, що Джек — фізик-експериментатор, який безжально зруйнував кар’єру свого наставника й чи не цілу наукову галузь. За це Елзі ненавидить його з дванадцяти років і має намір зробити життя цього шматка космічного сміття нестерпним, коли вони разом працюватимуть у МІТ. Та чи отримає мстивиця роботу мрії, якщо фінальне рішення буде залежати від Джека? І що робитиме, коли відстань між нею та її заклятим ворогом скоротиться до поцілунку?
Книга «Теоретично це кохання» — це любовний роман Алі Гейзелвуд, авторки бестселерів The New York Times «Гіпотеза кохання» та «Кохання в мозку». Талановита Елзі Генновей вимушена вести подвійне життя. Вдень вона, фізикиня з докторським ступенем, працює в лабораторії й викладає термодинаміку в надії отримати підвищення. Втім, поки сподівання не справджуються й грошей в гаманці від науки не більшає, вечори головна героїня проводить з фальшивим хлопцем на побаченнях за гроші.
Крім знань у фізиці, Елзі володіє і секретами того, як стати ідеальною версією себе для клієнта. Та бездоганність поступово вивітрюється з поведінки дівчини, коли братом її фальшивого парубка виявляється нахабний (і нестерпно гарний) фізик-експериментатор Джек Сміт. Хлопець колись ледве не зруйнував цілу наукову галузь, за що Генновей ненавидить його стільки, скільки пам’ятає.
Що ж робити, коли від Джека буде залежати майбутня кар’єра Елзі, а хімія людських стосунків, здається, вперто хоче побороти будь-яку фізику?
Поціновувачам інших історій цієї письменниці точно радимо поповнити полиці, адже у «Теоретично це кохання» Алі Гейзелвуд зберігає усе те, за що сотням тисяч читачів так полюбились її романи — неймовірна атмосфера, історія стосунків, від якої не відірватись, проблеми жінок у науці… й, звісно ж, динамічний сюжет, приправлений порцією розкішних гарячих сцен.
Головна героїня, Елзі Генновей — фізикиня, яка намагається виплатити свої борги за вищу освіту й продертися кар’єрними сходинками далі. Вона також проводить вечори, працюючи фальшивою дівчиною. Джек Сміт — високий, задумливий, красень, а також фізик-експериментатор є братом хлопця, з яким головна героїня зустрічається за гроші. Про це ненависний Елзі Джек не знає, втім чомусь дуже не довіряє дівчині.
Крім того, у науковому товаристві Джека вважають головним противником теоретичної фізики, а Генновей — теоретикиня, що бажає зробити його життя нестерпним, коли вони разом працюватимуть у MIT.
Маєте це приємне передчуття улюбленого тропу «від ворогів до коханців»? Ми теж! Гейзелвуд, розповідаючи чуттєву історію стосунків, занурює і в науковий світ, сповнений інтриг і неприємностей: наприклад, одна з вигаданих статей книги частково заснована на реальному прецеденті, який збурив товариство фізиків. Про що йдеться? Сказати не можемо. Радимо купити «Love, Theoretically» Алі Гейзелвуд, поринути в неймовірну історію і довідатись самостійно.
Крім усіх приємностей, які ми любимо в книжках Гейзелвуд, ця відрізняється ще й більшою академічністю, що, втім, не зробить історію занудною чи важкою. У примітці авторка ділиться, що давно хотіла розповісти історію стосунків, де події розгортаються на фоні академічної політики. Пані Алі також зробила ці «нетрі» наукового світу максимально правдивими, тому із захопливим сюжетом читач помандрує ще й буднями суперечок між вченими різних галузей і безробітних викладачів.
«Найхимерніша й найчарівніша казка, підсилена щирісінькими науковими жартами, сміховинним студентським імейл-листуванням і майстерним глумом. Читачі вболіватимуть за Джека та Елзі на вибоїстій дорозі до їхнього "довго і щасливо"»,
— Publishers Weekly
«Гейзелвуд живить цілу індустрію любовних романів»,
— Крістіна Лорен, авторки бестселера «Випадкові наречені»
«Останній роман Гейзелвуд, присвячений STEM, може бути наразі її найкращим, він стосується не лише дискримінації між різними сферами фізики, а й упередження, з яким Елзі доводиться постійно боротися як жінці у своїй галузі»,
— Kirkus Reviews
Переклад - Олександра Музичук.
УВАГА! Електронні видання захищені від редагування і копіювання матеріалів.