Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
«Дискусійна панель» у Департаменті освіти і науки Київської облдержадміністрації
02.07.2016
Дискусійна панель «Сучасна навчальна книга на допомогу навчально-виховному процесу» відбулася 1 липня 2016 року в Департаменті освіти і науки Київської облдержадміністрації. За задумом організаторів цей модерновий захід мав сприяти вирішенню наявних проблем у забезпеченні підручниками 4 і 7 класів загальноосвітніх шкіл області у новому навчальному році.

Перед учасниками - методистами з бібліотечних фондів міст і районів Київщини, виступила директор Департаменту освіти і науки Рогова В.Б., одним з меседжів якої була висока оцінка діяльності видавництва «Ранок» та важливість поглиблення взаємовигідної співпраці.

Існуючу нормативну базу з обговорюваного питання актуалізувала начальник відділу комунікацій Інституту модернізації змісту освіти Николюк О.В.
Бурхлива дискусія, яка  розгорнулася в залі, показала, що на сьогодні запитань існує більше, ніж відповідей на них.

Важливо було зорієнтувати методистів, які на сьогодні, як показує практика, залишилися наодинці з проблемами, що нагромадилися, вселити у них впевненість і віру в успіх.

За оцінками учасників заходу це вдалося присутнім представникам «Ранку».
Позитивно сприйняті інформації директора Київського представництва Ущенко В.А. та начальника відділу навчальної літератури Орловської О.Л.

Доброзичливим і конструктивним було спілкування з присутніми методистами директора департаменту зв’язків з громадськістю Лелюха В.М., в ході якого детально обговорено питання організації роботи з укладення договорів на придбання і доставку підручників,розподілу обов’язків,  відповідальності спеціалістів, співпраці з фінорганами на місцях,механізми, існуючі перестороги тощо. Вочевидь, методисти отримали відповіді на найбільш актуальні питання співпраці з видавництвом, конкретну «дорожню карту» на найближчу перспективу.

Крім того, учасники зібрання з інтересом сприйняли інформацію про діяльність видавництва, його незаперечні досягнення і вигідні переваги. 
 
      
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: