(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Формування життєвих компетентностей на уроках інформатики

Опубліковано 03 Квiтня, 2017
Формування життєвих компетентностей на уроках інформатики
29 березня 2017 року в Технічному ліцеї м. Києва відбувся семінар “Впровадження LCMS MOODLE у навчальний процес загальноосвітнього закладу”

З вітальним словом до вчителів інформатики виступив директор Технічного ліцею м. Києва Андрієнко Анатолій Михайлович, заслужений працівник освіти.

З доповіддю на тему: “Сучасний підручник з інформатики. Тенденції і перспективи подальшого розвитку” виступили автори від видавництва “Ранок”:
Корнієнко Марина Михайлівна, учитель інформатики Харківської гімназії №55, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, заслужений вчитель України, нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України, знаками «Відмінник освіти України» та ім. Сухомлинського.
Руденко Віктор Дмитрович, головний редактор ТОВ «Комп’ютер», кандидат педагогічних наук, доцент, член редколегії науково-методичного журналу «Комп’ютер у школі та сім’ї», що висвітлює теоретико-методичні та практичні аспекти навчання інформатики в загальноосвітніх навчальних закладах та інформатизації освіти. Співавтор підручників та посібників з інформатики для загальноосвітніх навчальних закладів, що отримали схвалення МОН України для використання в навчально-виховному процесі. Автор більш ніж двохсот наукових праць.  Він наголосив на важливості формування життєвих компетентностей на уроках інформатики та відзначив, що сучасний підручник з інформатики спрямований на їх формування.

Після виступу авторів розказали про свою методику впровадження LCMS MOODLE у навчальний процес загальноосвітнього закладу Кузьменко Алла Володимирівна, учитель інформатики Технічного ліцею та Рибак Ольга Стефанівна, учитель інформатики Технічного ліцею м. Києва, переможець конкурсу “Вчитель року - 2017” м. Києва в номінації “інформатика”.

Учителі інформатики заслухали доповіді авторів та задавали слушні запитання, щодо сучасного стану викладання інформатики у школі та перспективи на майбутнє. Відзначили, що електронна підтримка підручника та навчального процесу є дуже важливою складовою у навчанні інформатики.