(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Грайся та навчайся з героями каналу ПЛЮСПЛЮС

Опубліковано 20 Грудня, 2018
Грайся та навчайся з героями каналу ПЛЮСПЛЮС
Казкові істоти Кружко, Трикутя, Квадрик і Шаман-Кругоман зі світу ПЛЮСПЛЮС стали  головними героями наборів для експериментів ТМ «Ранок-креатив» та серії творчих енциклопедій видавництва «Ранок».

Телеканал ПЛЮСПЛЮС спільно з видавництвом «Ранок» запустив масштабний позаефірний проект. Тепер за мотивами навчально-розважальних мультфільмів «Світ чекає на відкриття» з'явилися  набори  для експериментів, а незабаром з’явиться ще й серія енциклопедій.

"Світ чекає на відкриття" розповідає про найвидатніші відкриття звичайних людей, які змінили світ. Завдяки їхньому допитливому розуму і схильності робити висновки вони стали винахідниками.  Головна мета  проекту – показати українським школярам, що кожен із них може стати відкривачем, якщо матиме бажання та наполегливість. 

Мультфільми "Світ чекає на відкриття" мають за мету не лише розважати дітей, але й допомагати вчителям та батькам. Словом, такий собі посередник між світом "академічних знань" та творчим сприйняттям дитини. Головний акцент проекту - візуальна форма та навчання через "гру". Після перегляду мультфільмів у дітей зберігається відчуття: "в світі є місце саме для мого відкриття". 

Примітно, що проект уже схвалило МОН України і рекомендує його до показу під час уроків у початкових школах. Набори ж для дослідів  допоможуть дитині  дізнатися про винаходи  та самостійно провести досліди.

Наборів - чотири, кожен розповідає про «своє» – Сонце й енергію, Вітер і повітря, Воду та її стани, Природу та довкілля. Юні дослідники зможуть дізнатися, як винахідники вчилися у природи та провести цікаві  наукові  досліди. Завдяки наборам дитина дізнається: що робити, коли поруч немає годинника; чи може літак літати без мотора; чи всі рідки речовини змішуються та багато іншого.

Серія книжок «Моя творча енциклопедія» – це можливість створити свій власний проект! Самостійне збирання конструктора, що міститься у кожній книжці, неодмінно зацікавить дитину. Маленькі власники книжок зможуть проявити творчі здібності при оздобленні своїх проектів. Оригінальні ЗD-моделі винаходів, а також їхні винахідники чекають на допитливих малюків!

В усіх наборах та книжках задіяно технологію доповненої реальності. За допомогою спеціального безкоштовного додатку, який треба встановити на смартфон або планшет, зображення оживе і розпочнеться гра. Скориставшись спеціальною карткою-таргетом (картка з зображенням), яку можна буде знайти в усіх наборах та книжках, дитина потрапить у захопливу гру. А зібравши всі чотири картки можна потрапити до Великої гри про винаходи!

Що цікаво! Познайомитися з героями пригод можна просто у магазині, навіть не розкриваючи набору для експериментів. Адже на обкладинці коробки також задіяно технологію доповненої реальності. Занурюйтеся у цікаву гру з казковими істотами та навчайтеся із задоволенням!

Відеоогляд