Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
І Міжнародний освітній форум за участю провідних експертів у сфері освіти
20.02.2017
2–3 березня 2017 року у Premier Palace Hotel Kharkiv (м. Харків, пр. Незалежності, 2) відбудеться І Міжнародний освітній форум за участю провідних експертів у сфері освіти, співорганізатором форуму виступає видавництво "Ранок".
 
І Міжнародний освітній форум — подія нового формату, яка об’єднає освітян, науковців, замовників освітніх послуг з метою формування простору нового мислення і нових сенсів для успішного впровадження на місцях реформи освітньої системи.
 
Серед міжнародних експертів та авторитетних спікерів форуму — Арі Покка (президент Міжнародної асоціації директорів шкіл ICP, директор школи, Фінляндія), презентація українського видання його книги «Вищий клас. Шкільне керівництво по-фінськи» від видавництва «Ранок», відбудеться 3 березня. Також виступлять Ене-Сільвія Сарв (експерт із розробки курикулумів та освітніх реформ у Східній Європі, Естонія), Сікстас Ріджевічус (фахівець із психології праці, лектор Каунаського університету, директор і засновник видавництва «Флінтас», Литва), представники фундації Central European Academy Studies and Certification (Польща) та Ізраїльського центру міжнародного співробітництва МАШАВ, а також аташе з питань освіти посольства Франції в Україні.
 
Учасники форуму матимуть можливість не тільки відвідати численні різноманітні заходи, але й отримати україно-польський сертифікат про підвищення професійного рівня та поспілкуватися зі спікерами в неформальній обстановці — на гала-вечорі, під час кавових пауз, обідніх перерв.
 
Попередня реєстрація для участі у форумі обов’язкова! Кількість учасників обмежена. Кінцевий термін реєстрації та сплати внесків — 25 лютого. Внесок формується учасником самостійно під час заповнення реєстраційної форми в залежності від опцій, які обираються. 
 
Зареєструйтеся за посиланням https://goo.gl/forms/t5QSkZICSF0cgtD72 і ви отримаєте офіційне запрошення та програму форуму.
 
Отримайте більше інформації, надіславши листа з темою «Хочу на форум» на електронну адресу osvitaforum@gmail.com. Також пишіть на поштову скриньку, якщо вам потрібна допомога з поселенням у Харкові.
 
Нова українська освіта чекає на вас! 
Створюємо сенси разом!
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: