(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Інноваційні технології в організації роботи методиста з бібліотечних фондів та шкільного бібліотекаря

Опубліковано 22 Червня, 2017
Інноваційні технології в організації роботи методиста з бібліотечних фондів та шкільного бібліотекаря
21 червня 2017 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся обласний семінар методистів із бібліотечних фондів районних (міських, об’єднаних територіальних громад) методкабінетів (центрів) відділів освіти райдержадміністрацій (управлінь освіти міських рад, органів місцевого самоврядування) з теми «Інноваційні технології в організації роботи методиста з бібліотечних фондів та шкільного бібліотекаря» за участі представників видавництва «Ранок». У семінарі взяли участь 27 методистів із бібліотечних фондів та шкільних бібліотекарів всієї Чернігівської області.

Семінар відкрила Ірина Василівна Лисенко, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського та Криволапа Марина Михайлівна, начальник відділу організації профорієнтації та професійного навчання Чернігівського обласного центру зайнятості.

Головний спеціаліст відділу моніторингу, технічного забезпечення та комплектації центру «МТІ» Майборода Віра Олександрівна розповіла про порядок отримання та доставки підручників у 2017-2018 навчальному році, звернула увагу на особливості проведення візуального огляду підручників та оформлення відповідної документації.

Кравець Тетяна Борисівна, методист із бібліотечних фондів відділу виховної роботи і здорового способу життя ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, висвітлила питання використання в роботі методистів РМК, ММК, ОТГ нормативних документів щодо забезпечення підручниками закладів освіти, зазначила необхідність упровадження інноваційних підходів та сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування замовлення, раціонального розподілу підручників, проведення інвентаризації бібліотечних фондів. Було проаналізовано стан забезпечення підручниками ЗНЗ області та обговорено питання перерозподілу.

Лідія Петрівна Бурцева, методист із бібліотечної роботи відділу виховної роботи і здорового способу життя ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, зазначила, що організація роботи шкільного бібліотекаря в сучасних умовах вимагає підвищення рівня інформаційного сервісу та використання інформаційно-комунікативних технологій в роботі шкільної бібліотеки. Вона ознайомила присутніх із підсумками 2-го (обласного) та 3-го (всеукраїнського) етапів Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017».

Представники видавництва «Ранок» презентували роботу видавництва та активно обмінювались думками з питань функціонування бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів області, співпраці з методистами із бібліотечних фондів щодо навчальної літератури.