Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Інноваційні форми роботи шкільної бібліотеки
21.12.2016
Провідні бібліотекарі Київщини зібрались на курсах підвищення кваліфікації з проблемної теми «Застосування інноваційних форм роботи бібліотеки для ефективного забезпечення інформаційного супроводу навчально-виховного процесу» в м.Біла Церква КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти». 
 
Лариса Василівна Зініченко, завідувач відділу музейної освіти та бібліотечної справи, куратор курсової і позакурсової роботи з шкільними бібліотекарями запросила видавництво «Ранок» до розмови. Обговорення інновацій в роботі бібліотеки та інформаційний супровід діяльності школи не могли залишитись поза увагою видавництва «Ранок». 
 
Виступ представника київського офісу видавництва «Ранок» ознайомив усіх присутніх з інноваційними ідеями, закладеними в підручники нового покоління для 8 класу, інтернет-підтримкою предметів, «Інтерактивною школою творчого вчителя» та новинками видавництва. Вся ця інформація виявилася надзвичайно важливою для бібліотечних працівників, які на шляху перетворення в бібліотечно-інформаційні ресурсні центри. 
 
Лариса Василівна зауважила, що важливо завжди слідкувати за інноваціями в навчально-методичній літературі та удосконалювати власний фаховий рівень. 
На завершення бібліотекарі переглянули фільми про створення навчальної літератури видавництва «Ранок». 
 
   
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: