(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Харківська держобладміністрація привітала лауреатів премії імені Лесі Українки

Опубліковано 20 Лютого, 2012
Харківська держобладміністрація привітала лауреатів премії імені Лесі Українки
Сьогодні у Харьківській державній адміністрації відбулася прес-конференція, присвячена лауреатам премії Лесі Українки в номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» художницям Людмилі Кириленко та Олені Зеркалій. Нагадаємо, що перемогу їм принесли ілюстрації до книги Томаса Мелорі «Легенди про короля Артура» (літературний переказ А. Клімова) видавництва «Ранок». Робота над книгою тривала 2 роки. Варто зазначитим, що значний обсяг робіт в ході створення ілюстрацій було проведено вручну. «Ілюстрації витримані в стилі середньовічних мініатюр - це темний об'єм і яскраві кольори, але якісний продукт починається з великої підготовки. Потрібно зробити макет, вивчити матеріал. Займає це приблизно 2 місяці. Тобто, 2 місяці робилися ескізи, складалися орнаменти», - розповіла Людмила Кириленко.
«Вивчався текст, історична епоха. Це і стереотипи поведінки, і ритуали, і одяг. Так поступово складалися образи, персонажі, їхні обличчя, стиль поведінки, руху», - повідомила у свою чергу Олена Зеркалій.
Варто зазначити, що ці ж художниці нещодавно працювали над ілюстраціями до книги «Енеїда».
Вручення нагород відбудеться 25 лютого - до дня народження відомої української поетеси та драматурга Лесі Українки. Як повідомив Голова Держкомтелерадіо України, заступник голови Комітету з присудження урядової премії імені Лесі Українки Олександр Курдінович, загалом на здобуття Премії надійшло 67 робіт. Цьогоріч творчі організації, навчальні заклади дуже активно висували кандидатів на здобуття Премії». Книги видавництва «Ранок» вже вдруге відзначаються цією почесною нагородою, минулого року лауреатами в номінації «Художнє оформлення книг для дітей та юнацтва» стала художниця Марина Пузиренко за ілюстрації до книги «Лускунчик».
Усі книги ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.