Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Конкурс підручників для другого класу розпочався
23.01.2019
21 січня 2019 року експерти, запрошені Інститутом модернізації змісту освіти, приступили до аналізу поданих на конкурс проектів підручників для 2 класу. Всього на конкурсний відбір подано 91 проект навчальних книг для 2 класу закладів загальної середньої освіти. Всі автори підручників для 1 класу підготовили продовження лінійки для 2 класу плюс з’явилися нові імена серед авторських колективів.
Найбільшу кількість проектів подано з наступних предметів: «Українська мова та читання» – 15, «Я досліджую світ» – 14, «Математика» – 12, «Англійська мова» – 10 і «Мистецтво» – 8 варіантів підручників.

Перша частина конкурсу – експертна оцінка якості конкурсних проектів підручників на відповідність науково-методичним, психолого-педагогічним, дизайнерським та антидискримінаційним вимогам. Експерти мають надати свої висновки до Конкурсної комісії не пізніше 11 лютого 2019 року.

Віктор Круглов, генеральний директор видавництва «Ранок», сподівається на неупереджену роботу експертів та слушні зауваження професіоналів. Це допоможе поліпшити якість книжок для другокласників.

Під час другого етапу конкурсного відбору свій вибір зроблять вчителі. Кожен буде обирати саме той підручник, який на думку вчителя найбільш цікавий, сучасний та зрозумілий для дітей, яких він навчає.

Для видавців навчальної літератури  – це буде можливість відслідкувати, чи виберуть вчителі продовження лінійки улюблених підручників. Бо це є об’єктивний критерій успішності навчальних матеріалів та якості роботи команди видавництва.

 

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: