(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Квітневі зустрічі в Житомирі

Опубліковано 20 Квiтня, 2018
Квітневі зустрічі в Житомирі
Актуальним завданням сучасної школи є реалізація компетентнісного підходу в навчанні, який передбачає спрямованість освітнього процесу на формування і розвиток ключових компетентностей особистості. Компетентнісний підхід – це місток, який поєднує школу з реальним світом і тими потребами, які ставить перед людиною життя. 
 
З метою реальної допомоги вчителю у реалізації цих ідей видавництво «Ранок» провело низку зустрічей з педагогами Житомира.
10 квітня 2018 року вчителі математики житомирських шкіл разом з автором підручників, виданих «Ранком», Захарійченком Ю. О., кандидатом фізико-математичних наук, старшим викладачем Національного університету "Києво-Могилянська академія" обговорювали новітні методики викладання математики, їх актуальність для сучасних дітей. Автор не оминув увагою найскладніші теми курсу, чим викликав особливу вдячність учителів.
 
Про методи формування усної та писемної комунікативної компетентності йшлося під час зустрічі 11 квітня з автором «Ранку», доцентом ІППО Київського університету імені Бориса ГрінченкаГлазовою О. П. Вона надала практичні поради словесникам щодо створення мовних і мовленнєвих вправ компетентнісного спрямування, проаналізувала зразки таких вправ і завдань.Увагу також було приділено створенню компетентнісно орієнтованих електронних уроків, які надають навчальному процесу інтерактивності, ігрового й емоційний характеру.
 
Учасники висловлювали щиру вдячність за конструктивний діалог вчителів-практиків та науковців.За визнанням педагогів, такі зустрічі з ученими, авторами підручників сприяють зростанню професійної компетентності, розвивають так необхідні сучасному вчителю гнучкість і нестандартність мислення, вміння адаптуватися до швидких змін у житті.