(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Література згуртовує або Книжковий Арсенал 2016

Опубліковано 29 Квiтня, 2016
Література згуртовує або Книжковий Арсенал 2016
Дійсно, чудовий день – це той, який приніс користь собі та оточуючим. Кожен день, проведений  на фестивалі «Книжковий Арсенал», можна назвати чудовим. Видавництво «Ранок» взяло участь у найбільшій в Україні події, що об’єднує літературу та мистецтво – «Книжковому Арсеналі», який відбувався з 20 по 24 квітня 2016 року у Києві.  Метою цієї події стало посприяти розвитку українського літературно-мистецького середовища і «Ранок» був одним з тих, хто зробив це різнобарвно, з творчим підходом та потужною хвилею позитивних емоцій.
 
Цогоріч ми продемонстрували яскравий стенд, обладнаний за тематикою наших нових книжок, які вперше були представлені саме на «Книжковому Арсеналі». ​Різнокольорова атмосфера позитиву та бажання поділитися безліччю дитячих хітів, панувала на нашому стенді. На цей фестиваль ми привезли багато нових енциклопедій, які ознайомлять малюків зі створенням Землі, життям людей, природними явищами, технічними новинками, космічними об’єктами, сучасними та стародавніми істотами. Таким джерелом пізнання є книги «Все про Все», «Світ тварин», «Космос і Земля». Також ми представили серії книг відомих європейських авторів: «Артеміс Фаул» та «Мисливці за привидами», які стали до смаку українському читачеві. Багато книголюбів були у захваті від романів, перевірених численними роками читання, а саме добрих, повчальних та чуттєвих: «Енн із садиби Зелені Дахи», «Поліанна», «Леді Джейн». У зв’язку з бажанням наших читачів по всій країні, ми розробили та привезли хрестоматії з позакласного читання для 3,4,5 та 6 класів - «Читаємо влітку». Ці книги спеціально адаптовані під шкільну програму.
 
 

Найбільшу цікавість та похвалу отримали нові перекладні енциклопедії «Історія автомобілів» та «Мапи. Розмальовка», які стали хітами продажів на фестивалі. Блискучі посмішки та яскраві очі маленьких читачів  - найбільша нагорода для нас. 
 

«Книжковий Арсенал» ощасливив відвідувачів цікавою програмою на будь-який смак. Відомі письменники, філософи, літературні діячі та митці, більш ніж з 10 країн світу ділилися досвідом, проводили презентації та відповідали на заплутані питання вибагливих читачів. Дитяча програма привернула увагу маленьких шанувальників літератури та мистецтва. Кожен з них зміг прийняти участь у майстер-класах, які покликані розширити межі уяви, покращити творче критичне мислення та стимулювати безпосереднє дитяче спілкування. 
 
Книжкові демонстрації від нашого видавництва дуже влучно відповідали цій тематиці.  Презентація книги «Історія автомобілів» була проведена у форматі лялькової міні-вистави, акторами якої стали герої книги: мишеня та хлопченя. Прем’єра  проводилась за участю головного редактора цієї книги – Юлії Каспарової. Після лялькової вистави глядачі мали змогу намалювати автомобіль майбутнього. Найкращий винахід був нагороджений примірником книги, всі інші учасники також отримали чудові призи.
 
 
 
За мотивами енциклопедії «Мапи. Розмальовка» був проведений майстер-клас художнім редактором нашого видавництва – Євгенією Перепелицею, метою якого було створення авторської енциклопедії. Незабутні хвилини творчості були оповиті вивченням нових технік малювання та декорування, які необхідні для «народження» шедевру. Головний редактор цієї книги – Ірина Петренко розповіла основну ідею книги, а також те, як відбувалася робота над її створенням. Незмінним джерелом підтримки на всіх презентація була керівник департаменту дитячої літератури – Коваль Наталія Миколаївна. Вона розповіла цікаві факти та прийняла участь у малюванні разом з дітлахами.
 
«Книжковий Арсенал» мав великий успіх серед поціновувачів культури та мистецтва.  «Ранок» дякує всім, хто відвідав наш стенд та презентації. Ми сподіваємося, що змогли втамувати літературну спрагу та покращити настрій кожному.