Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Міністр освіти Лілія Гриневич читає книгу «Фінська освіта 2.0» Пасі Салберга, видану видавництвом «Ранок», та рекомендує всім цю історію освітнього успіху
27.11.2017
Що читає прем'єр-міністр України, якими книгами ділиться Посольство України в Китаї і про які новинки кажуть Жадан і Забужко.
 
Нещодавно Український інститут книги запустив в мережі новий флешмоб #ЧітайУкраїнське. Його придумали для того, щоб люди дізналися більше про перекладені українською книги і відкрили для себе нові імена в літературі.
 
Поділитися улюбленими творами можуть всі бажаючі, тому до флешмобу приєдналися відомі політики, письменники та журналісти.
До списку увійшла книга нашого видавництва "Фінські уроки 2.0. Чого може навчитися світ з освітніх змін у Фінляндії" Пасі Салберг. Читає Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

 
У виданні описали унікальну за своєю ефективністю і справедливістю фінську освітню систему. Автор, відомий фінський дослідник, який викладав в Гельсінському і Гарвардському університетах, розповідає історію освітньої реформи в Фінляндії.
 
Він аналізує фінське освіту з різних сторін, розмірковує над тим, як інші країни можуть скористатися вдалим досвідом фінів. Книга містить дані статистики і міжнародних оцінок результатів освіти. Буде корисна для тих, хто цікавиться питаннями освіти і шляхами його вдосконалення.

Читати статтю в оригіналі
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: