Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Місія видавництв навчально-методичної літератури у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді
21.11.2016
18 листопада   у Київському міському будинку вчителя проходив Всеукраїнський форум "Місія бібліотек навчальних закладів у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді", який зібрав науковців бібліотечної справи та бібліотекарів практиків із усієї України.

В рамках Форуму була проведена виставка підручників та навчально-методичних посібників видавництва «Ранок» в тому числі і з національно-патріотичного виховання дітей. 

Від видавництва «Ранок», бренд-менеджер Хован Ірина виступила із вітальним словом до присутніх на Форумі та  зазначила, що створення інноваційної, корисної, сучасної навчально-методичної літератури, яка, упевнені, допоможе зробити нашу освіту конкурентоспроможною в Європі це підґрунтя для сильної і незалежної України. На завершення виступу вона презентувала найкращі серії навчально-методичної літератури видавництва директору Державної науково-педагогічної бібліотеки  України імені В. О. Сухомлинськогод-р пед. наук, професору, член-кореспонденту НАПН України Л. Д. Березівській.

  
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: