Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
На форумі географів Житомирщини
10.11.2017
8 листопада 2017 року  у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся форум географів, організаторами якого виступили ректорат університету та обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Учасниками заходу були вчителі географії, методисти міських і районних методичних структур, науковці, студенти, картографи, полярники.

Бажаними гостями форуму були  професор кафедри географії  ХНПУ ім. Г. С. Сковороди, співавтор навчально-методичних комплектів  з географії, що багато рокі виходять друком у видавництвы «Ранок», Стадник Олександр Григорович та керівник департаменту зв’язків з громадськістю видавництва Лелюх Володимир Миколайович.

В ході розлогого спілкування з освітянами Житомирщини обговорювалися шляхи реалізації компетентнісного підходу в процесі навчання географії, зокрема, організації навчання, зорієнтованого на формування в учнів географічних компетентностей. О.Г. Стадник розкрив концептуальні особливості навчально-методичних комплектів географії, що видаються «Ранком», детально зупинився на висвітленні науково-методичної концепції посібників, спрямованої на активізацію самостійної роботи учнів з використанням прийомів та завдань, які стимулюють їхню пошукову та пізнавальну діяльність, сприяють формуванню практичних умінь та навичок.

За визнанням учасників форуму зустріч з ранківцями безсумнівно сприятиме поглибленню плідної співпраці видавництва й освітян області.


 
   
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: