(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Найвідоміші книжки відомого художніка-ілюстратора Річарда Скаррі вперше українською мовою!

Опубліковано 25 Серпня, 2015
Найвідоміші книжки відомого художніка-ілюстратора Річарда Скаррі вперше українською мовою!
Книжки Річарда Скаррі «Місто Добрих Справ» та «Автівки, вантажівки та все, що рухається», напевно, одні з найбільш популярних у світі книжок для дітей 3-6 років. Загалом автор написав-намалював близько 300 книжок, а їх всесвітній наклад сягає 100 мільйонів екземплярів.
«Місто Добрих Справ» допоможе батькам пояснити малюкам, як влаштований світ дорослих, як взагалі влаштований оточуючий світ. Сторінка за сторінкою малюк разом з героями-тваринками буде здійснювати подорож від родини до родини, від одного майстра до іншого, дізнаючись багато нового та цікавого про різні професії, заклади. Він дізнається, як будують дім, які комунікації у ньому потрібні, як працює пошта, пожежна служба, як влаштована лікарня, як функціонує залізничний вокзал, як вирощують кукурудзу, роблять хліб, подорожують на пароплаві та багато-багато іншого. Невеликі за обсягом тексти складаються в оригінальну історію, яка буде цікавою і малюкам, і дорослим.

«Автівки, вантажівки та все, що рухається» буде цікавою перш за все хлопчикам. Та й дівчатка не відмовляться здійснити дуже цікаву подорож разом з сімейством симпатичних свинок та дізнатися, як машини допомагають будувати будинки, вирощувати хліб, подорожувати. Які машини будують шляхи, перевозять продукти, ліквідують пожежі і навіть паркують літаки. Різноманітні трактори, вантажівки, автобуси, кораблі, легкові машини та гоночні боліди розкажуть малюкам невеличкі історії про себе та запропонують придумати нові. А особливою розвагою стануть пошуки Золотого жука, який сховався на кожному розвороті. Тож книга не тільки стане пізнавальною, а й допоможе потренувати увагу та спостережливість.
Книжки незабаром надійдуть у продаж.
Також ви можете придбати їх на нашому стенді на 22 форумі видавців, який пройде 9-13 вересня у Львові.