Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Наталія Коваль: "Обираємо енциклопедію для пізнавального вечора"
11.11.2016
Мої вітаннячка усім допитливим чомусикам та їхнім батькам!
 
Справді, дошкільний вік – це вік безлічі запитань чому? навіщо? як? І на ці усі питання потрібно конче знаходити відповідь! Коли Богданко в черговий раз питає мене про щось, я іноді шаріюся – що ж відповісти. Так, щоб малюк отримав відповідь і так, щоб він зрозумів, про що я говорю. У цьому прекрасно допомагають пізнавальні книги, один із різновидів яких – енциклопедії.


 
Одна з особливостей пізнавальної книги – її рідко просто почитаєш перед сном, бо інформація, яка в ній подається вимагає осмислення, аналізу, іноді запам’ятовування. Тому для таких книжок краще обирати активний час. Найкращий спосіб познайомити дитину із такою книгою – знайшовши в ній відповідь на питання маляти. От запитав у мене якось Богданко, які бувають медузи і як вони живуть. (Морська та океанська тема – наші улюблені.) На щастя, у мене була книжечка «Про що мріє кашалот», у ній не тільки про медуз, а й про інших мешканців морів та океанів. Тепер він сам розкриває книжку і мені про них усіх розказує. І в цій темі ми просунулися далі, глибше, я б сказала)). Або заболіло в нас вушко, у садочок не пішли. Щоб час минав з користю, я запропонувала подивитися енциклопедію «Людина», звідки ми дізналися, чому може боліти вушко і як від цього вберегтися. Тепер ми шапочку вдягаємо акуратно, щоб добре закривала вушка. І тема людського організму настільки зацікавила, що хрещеному на день Святого Миколая довелося шукати для нас скелет у подарунок.
 
Дитина може цікавитися багатьом речам, і ви можете показати їй наскільки цей світ цікавий і різноманітний. Разом із от такими книжечками. 
 
У серії «Міні-енциклопедія» багато видів. Кожна книжечка присвячена якійсь одній темі. У тих, що ви бачите, це про мешканців морів та океанів, про комашок, про мешканців лісу.  Обирайте свої улюблені й цікавтеся. 

    
 
Якщо шукаєте корисний подарунок. То можете обрати такий збірник, у ньому підібрано цікавинки з усіх книг.


 
Наступні тематичні енциклопедії прекрасно сприймаються дітками від 2 років. Також у цій серії є про транспорт, про природу, а ще буде про космос, морські глибини. І зрештою, ви можете запропонувати свої теми, видавництво із задоволенням розгляне пропозиції.

  
 
Пізнавально-навчальна серія французького автора Алана Грі. Це перекладні видання, за допомогою яких ви дізнаєтеся про кольори, числа, перші відкриття, пори року – проте найголовніше, побачите, як усі ці знання використовуються у житті. Простіше кажучи, зрозумієте – навіщо усе це знати. Ну й до того ж вони яскраво ілюстровані.

      
 
Поки що ми говорили про пізнавальні книжечки для дошкільнят.
Та пізнавальні книги цікаві не лише дошкільнятам, які знайомляться ці світом, а й школярам, які вже цей світ вивчають. Тут нам теж є що запропонувати. Видання пізнавальної книги для школяра – це серйозна, відповідальна  робота. Тому ми долучаємо до цієї справи справжніх фахівців, які займаються наукою або її викладанням. Кожна книга – це не просто добірка цікавих фактів, це ґрунтовна розповідь з тієї чи іншої теми. Так що подібні енциклопедії можна використовувати як помічник при навчанні.

      
      
 
Крім навчальних пізнавальних книжок, є й книжки, в яких розказується про винайдення та розвиток різних здобутків сучасного життя. Приміром, авто сьогодні нікого не здивуєш. А як цікаво дізнаватися, як усе починалося. Скільки було різних відкриттів і вдосконалень, перш ніж почали виробляти ті авто, на яких ми сьогодні їздимо.  Навіть татусі із задоволенням гортають цю книгу. А як класно, коли їх читатимуть й розглядатимуть і тато, і син або донечка. Разом завжди цікавіше й веселіше дізнаватися!
 

 
«Ким ти хочеш бути?» - найпопулярніше запитання дітлахам. А якщо ви з ними разом почитаєте книгу «Я обираю професію», відповіді на це питання будуть вас дивувати своєю обізнаністю. Книга добре проілюстрована, кожна професія показана в усіх ї різноманітних фарбах. Тож, уперед, відкривати свою професію)


 
Сподіваємося, ваші пізнавальні вечори будуть частими й цікавими. І не лише восени ))
А ми потурбуємося, щоб у вас був вибір у пізнанні нового.
Усім чомусикам великих відкриттів!
 
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: