(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Наталія Коваль: "ОБИРАЄМО КНИГУ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ОСІННЬОГО ВЕЧОРА З ДИТИНОЮ"

Опубліковано 23 Вересня, 2016
Наталія Коваль: "ОБИРАЄМО КНИГУ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ОСІННЬОГО ВЕЧОРА З ДИТИНОЮ"
Настала чарівна осіння пора. І як водиться цієї пори – стало прохолодніше, не так затишно на  вулиці, а отже й не так довго погуляєш.  Усе більше часу проводимо вдома – і не знаємо, куди подітися від запитань, пропозицій, бажань нашого дитяти.
 

Пропоную створювати цікаві вечори з книгами. Тим паче, ви вже знаєте, які різні вони є.
Отже, вечір перший – малювальний. Крім цікавих розмальовок, малювалок, зошитів для малювання вам знадобляться олівці, або фарби, або фломастери, або просто те, що малює і залишає слід на папері. А ось, власне, ті книги, які забезпечать вам дозвілля.
Розмальовки. Ви отримаєте чимало задоволення, розфарбовуючи разом з дитиною. Одну сторінку ви, другу – вона. Або кожен бере розмальовку до смаку – і вперед, до створення шедеврів. До речі, часто розмальовки доповнені наліпками, так що задоволення від дозвілля може бути подвійним.
 
   
 
Якщо хочеться поєднати розфарбовування й розвиток дрібної моторики (простіше вміння правильно проводити лінії, кружечки та гачечки, що забезпечить каліграфічне письмо), то обирайте ось такі, відповідно до свого віку. 
 
  
  
Мені  особисто  дуже подобаються розмальовки-малювалки. У чому різниця? Спочатку потрібно дофантазувати малюнок, доповнити його зображеннями – тими, що з’явилися  в уяві. А потім розфарбувати. Знаєте, такий спосіб артдозвілля дуже заспокоює, адже ви маєте можливість вималювати усі свої страхи, проблеми, побажання, а потім зафарбувати їх у веселі кольори. Дивись – і проблеми вже й не такі тягнучі. Вчить цьому дитину, розмовляйте з нею про малюнок в процесі створення. Це ще й зблизить вас емоційно. Адже ви для дитини найперший друг – пам’ятайте!
Тож до вашої уваги розмальовки-малювалки. Деякі з них – багаторазові завдяки ламінованим сторінкам. Малювати на них доцільно водними маркерами або фломастерами. Витирати можна вологою серветкою або губкою, та їх навіть мити можна, я пробувала.
 
    
 
     
А це особливі розмальовки. По-перше, вони великого розміру, по-друге, вони навчають. Ваша дитина має змогу дізнатися майже все про континенти й океани, а також різноманітний світовий тваринний світ.
  
  

І нарешті,  розмальовки для усієї сім’ї. Навіть для тата і старшого брата. Особливо для тата. Пропонуючи ці розмальовки на книжкових виставках, я дещо з приємним подивом виявила, що більше на них звертали увагу саме тата. Молодці, наші тата! 
  
  
 
Я запропонувала вам лише окремі зразки, насправді вибір тем набагато більший. Ми впевнені, що ви знайдете щось саме для свого осіннього вечора.
До зустрічі, на вас чекає розповідь про наступні 6 осінніх вечорів тижня.