Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
"Нова пошта" дарує призи!
10.08.2015
Робиш покупки в Інтернеті?
Обирай доставку "Новою поштою", і "Нова пошта" заплатить за твої покупки!
15 ПЕРЕМОЖЦІВ ЩОТИЖНЯ!
 
Механіка акції
З 20 липня по 7 вересня 2015 включно всі покупці будь-яких інтернет-магазинів України, здійснюючи покупку і оформляючи доставку компанією "Нова Пошта" за адресою або у відділення, можуть виграти оплату вартості їх покупки і доставки.
За тебе платить "Нова Пошта"!
 
Що потрібно зробити
Зареєструвати номер своєї експрес-накладної (за якою прийшло замовлення з інтернет-магазину), відправивши його в SMS на короткий номер 9955. У відповідь надійде повідомлення про реєстрацію з датою найближчого розіграшу.
Чим більше покупок відправляєш "Новою Поштою", тим більше шансів на виграш!
 
Як визначаються переможці
Розіграш проходить щотижня, в кожному розіграші визначаються 15 переможців.
Дати розіграшів: 17 серпня, 25 серпня, 01 вересня, 8 вересня 2015.
Після перевірки виграшних номерів експрес-накладних представники компанії-організатора протягом трьох робочих днів зв'язуються з переможцем, зазначеним в експрес-накладній.
 
Як отримати виграш
Виграш надається переможцю у вигляді сертифіката на право покупки в інтернет-магазині на суму, що відповідає тій, яка вказана у виграшній експрес-накладній. Максимальна сума виграшу обмежена 10000 грн. Виграш не може бути оплачений в грошовому еквіваленті.
 
З офіційними правилами акції можна ознайомитися за посиланням.
 
Вартість відправки SMS-повідомлення - 1,00 грн. для абонентів Київстар та 1,00 грн. для абонентів МТС та 1,50 грн. для абонентів life :). Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.
Тільки для повнолітніх.
Технічна підтримка 0-800-500-609, цілодобово, без вихідних.
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: