(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Новинки до Форуму Видавців 2017 від видавництва «Ранок». Чим дивуватимемо?

Опубліковано 13 Вересня, 2017
Новинки до Форуму Видавців 2017 від видавництва «Ранок». Чим дивуватимемо?

Форум Видавців – одна з найбільш очікуваних подій у видавничому світі України. Підготовка до Форуму в нашому видавництві починається заздалегідь, адже завжди хочеться вразити маленьких читачів незвичайними книжечками, надихнути на творчість креативними малювалками та обов'язково познайомити зі світовими бестселерами українською. У цьому році видавництво «Ранок» підготувало більше ніж 60 книжкових новинок. Яких саме? Зараз розповімо (не лякайтеся, розповідатимемо не про всі 60)

Від чорно-білих книжечок для немовлят до порівневого читання дбайливої серії «Читальня»

Для розвитку новонароджених крихіток видавництво «Ранок» створило незвичайну чорно-білу серію під назвою «Контрастна книжечка для немовляти». У перші місяці життя малюк загалом пізнає довкілля за допомогою зору, а це значить, що стимулювати його розвиток варто почати із самого народження. Найдієвішими для розвитку оченят є чорно-білі малюнки, адже дитина сприймає їх найкраще. Незвичність цих книжечок полягає в тому, що в них є лише великі контрастні зображення без текстів. З одного боку ілюстрації чорно-білі, а з іншого – з додаванням будь-якого яскравого кольору для того, аби малюк звикав до нашого різнобарвного світу. До серії входять чотири книжки-розкладачки: «Мі-мі-книжка», «Уті-путі», «Бу-бусики» та «Лапотусечка».
 

Коли вже малюк навчився розрізняти предмети й називати їх, тепер можна й батькам допомагати в різних «дорослих» справах: хатину побудувати, ракету змайструвати, автомобіль зібрати, - чим там іще дорослі у вільний час займаються? Так видавництво «Ранок» підготувало для маленьких майстрів цікаву серію «Разом із татом», до якої входять: «Як ми з татом будували човен», «Як ми з татом будували автомобіль», «Як ми з татом будували ракету» та «Як ми з татом будували хатину». Як ви вже здогадалися, серія розповідає про те, як хлопчик зі своїм татком знайшли рукописи Леонардо да Вінчі під час прибирання на горищі й тепер намагаються відтворити геніальні ідеї митця в життя. Ой! Ні, це не ця історія. Наша книга загалом містить схожий сюжет, але є деякі відмінності. Історії написані за психологічно грамотною схемою: дитина малює те, що хоче зробити, і просить тата допомогти, потім вони разом роблять задумане, а наприкінці дізнаються про те, як же змінювався вигляд збудованого ними предмета скрізь віки. Після прочитання цих книжечок ваші татусі та дітки точно захочуть щось збудувати, тож, мами, не лякайтеся, коли побачите посеред зали величезний космічний корабель.
 

А якщо цей корабель все ж таки злетить у повітря, тоді вам точно стане в нагоді ще одна наша книжечка – «Невгамовний світ» Річарда Скаррі. У ній зібрані малюнки та цікавинки про найвідоміші пам’ятки різних країн. Сторінками книги можна подорожувати годинами, і це не перебільшення! Книга сповнена смішними історіями про місцевих жителів, які розповідають про своє цікаве життя. Гортати цю книжечку буде весело як малюкам, так і дорослим (особливо тим, хто вже побудував космічний корабель посеред кімнати).
 

Після повернення з найвідоміших туристичних місць можна й трішечки відпочити за читаннями смішних, але й повчальних історій про невгамовне пташеня Шкарпетика з серії «Пригоди Шкарпетика». На прикладі ґавеня малюк засвоїть правила поведінки з іншими дітьми та дорослими. Наприклад, у книзі «Як перестати боятися» Шкарпетик та його друзі потрапляють у захопливу історію. Хто б міг подумати, що Шкарпетик, після жарту над боягузкою овечкою, сам відчує неабиякий страх - раптом йому стало дуже-дуже лячно ночувати у власному гнізді, адже звідусюди лунали дивні моторошні звуки. Тоді ґавеня вирішило переночувати у друзів. Але як це зробити, не показавши себе боягузом? Шкарпетик знайшов вихід та не впав дзьобом в багнюку перед іншими пташенятами.
 

До цього моменту малюки лише слухали розповіді батьків й роздивлялися сторінки, а що ж іще робити, коли не вмієш читати? Настав час оволодіти цією нелегкою справою за допомогою абетки. Пропонуємо розпочати із серії «Живі сторінки», що створена спеціально для активного й веселого навчання дітей читанню та лічби. До серії входять три книжки: «Лічба», «Абетка», «Почитай-но», - які допоможуть малюкові познайомитися з буквами та цифрами, а також навчитися читати перші слова. Незвична форма книжок — розрізані на три частини сторінки, зроблять навчання не тільки веселим і цікавим, але й дасть дитині змогу пофантазувати під час навчання.
 

Що ж, букви малюк уже вивчив, але вечірні читання казок батьками ніхто не скасовував. Для цих приємних моментів ми випустили цілу серію книг Штефані Далє про кумедну фею Суничку. Книги талановитої ілюстраторки Штефані Далє полюбляють дорослі й дітки з усього світу, адже її малюнки чарують та надихають. Нові книги серії діляться за віком: для 3-х, 4-х та 5 рочків, — аби дитина могла зручно та легко сприймати тексти.

Так до серії «Книги Штефані Далє» для дітей 3-х років входять книжки-картинки для читання й розглядання: «Таємниця Ягідного лісу», «Ягідне чаклунство», «У променях сонця». Особливістю цих книжок є те, що в них багато чудових та неймовірних ілюстрацій, розглядаючи які, малюк сам зможе розказати історію про пригоди феї.

Для дітей віком від 4 років є прекрасні книги для спільного читання дітей та батьків — «Чарівні історії Ягідного лісу», «Веселий жаб’ячий концерт», «Театр тіней на дереві кажанів».

Книги для дітей від 5 років передбачені для першого читання дітками. Це книжечки «Чарівні історії», «Пригоди в Ягідному лісі», «Загадковий подарунок». Захопливі пригоди Сунички доповненні яскравими малюнками, які містяться у тексті, щоб діти змогли асоціювати зображення предметів із відповідними словами. Тексти в цих книжечках зручно поділені за блоками, мають великий шрифт та прикрашені гарними картинками, що ще більше заохочує дітей до читання.
 

 

А ще для вечірніх читань ідеально підійдуть казки англійського письменника Редьярда Кіплінга з неймовірними традиційними ілюстраціями, які входять до серії «Англійська класика». Відрізняє ці книги від інших сучасних видань класики формат, адже наші книжечки «вдягнені» у м’яку обкладинку. Читаючи про захопливі пригоди сміливих і винахідливих героїв, малюк дізнається про великі й загадкові закони природи, вірність та справжню дружбу.
 

Цифри вже вивчили за допомогою книги «Живі сторінки. Лічба», тепер можна й в ігри пограти, які закріплять отримані знання. Книги-віммельбухи з яскравими зображеннями художника-ілюстратора Агнез Баруцці просто зачаровують своєю яскравістю та різноманіттям. На сторінках ховається величезна кількість тварин, яких не тільки треба відшукати, а й підрахувати. Від Африки до Антарктики, від непрохідних джунглів до міського парку – розгорніть свої пошуки по всьому світові, а потім порівняйте свою відповідь із розв’язанням в кінці книги. Лабіринти не лише розвивають кмітливість, рахування та увагу, а й допоможуть здобути нові знання з біології. Грати найкраще всією родиною, бо так значно цікавіше!
До серії входять: «Гігантські лабіринти» та «Заховані в природі».

 

А ще є весела книга-квест про звіряток, які намагаються знайти свій дім, - «Їжак Ігнат і У-ру-ру» Д. Хеннінга. Розповідь про їжака та У-ру-ру поєднується з п’ятьма великими намальованими лабіринтами, де можна шукати шлях та знаходити інші цікавинки. Проходження лабіринтів розвиває просторове уявлення в дитини, а весела розповідь – додає позитивних вражень.
 

Раз мова пішла про різних тваринок, то презентуємо вам ще одну книгу «Несподівана дружба у природі». Вона допоможе дитині у веселій та легкій формі дізнатися про найбільш незвичайні відносини тварин і рослин: цікавим способом пояснить такі поняття, як симбіоз рака-відлюдника та актинії, кооперацію людини та тварини, бджіл-запилювачів й квітів та інших.

Ось наприклад, антилопа та бабуїн. Хіба це пара? Авжеж, так!  Адже вони дуже добре розуміються, піклуються та захищають одне одного від ворогів. І це не єдина несподівана дружба у природі. Багато тваринок зрозуміли, що мати надійного друга — це добре. Гайда у подорож навколо світу, й ви побачите, що дружбу можна зустріти будь-де.
 

Для того щоб пізнати основи моди та стилю більше не потрібно гортати мамині журнали – тепер можна читати книжки-валізки «Стилі одягу» та Кольори в одязі» (які, до речі, мають вигляд модної сумочки).  У книгах серії дитина дізнається про вимоги, закони та історію розвитку найбільш популярних стилів одягу. А завдяки спеціальним трафаретам та наліпкам зможе власноручно поекспериментувати з дизайном.
 

 

 
Навчитися читати допоможе дбайлива серія «Читальня» - книжковий будинок для читачів-початківців – серія сучасних художників та ілюстраторів, яка «підлаштується» під читанковий досвід кожної дитини та ще й допоможе сформувати післячитальну роботу. У книгах цієї серії кожний рівень або поверх відповідає читацьким досягненням дитини й допоможе їй зорієнтуватися. Серія розроблена та апробована методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання. Інформаційний партнер – проект підтримки дитячого читання «Барабука».
До серії входить книги: «Синя коробка», «Драконе, киш!», «Велет нам програє», «Хлопчик і відьма», «Лісовеня Сова», «День народження».

Світові бестселери для підлітків


 
Чи траплялося у вас таке, що страх як кортить погортати книжку з картинками та від душі посміятися над фейлами головного героя, але на полиці лише до дірок зачитані Кант, Фройд та Шевченко? Тоді вам просто необхідно мати чудовий скетчбук Ліз Пічон під назвою «Чудовий світ Тома Гейтса». Том – звичайний підліток, який записує всі свої злети та падіння до особистого щоденника. Стільки смішних історій могло статися лише з Томом Гейтсом, на фоні якого всі шкільні фейли покажуться лише квіточками.

 

 
Наступна історія – це детектив з елементами трилеру Аніки Харпер «Що приховує Кара Вінтер?». На перший погляд, звичайна дівчина Кара мріє потрапити до крутого Корнуельського коледжу, в якому навчаються лише найбагатші діти. І їй це вдається. Як? Не розповімо, на то він же й детектив з елементами трилеру, відгадуйте самі. Лише додамо трішечки масла у вогонь: у Кари є величезна таємниця, яку вона приховує від усіх, а ще її ім’я зовсім не Кара. Цікаво? Тоді хутчіш грати в Шерлоків.

 

 
Презентуємо ще один крутий підлітковий бестселер - «Звіродухи». Ця історія розповідає про світ Ердас, де діти, щойно досягнуть 11 років, проходять через особливий обряд, пов’язаний із Нектаром. Він допомагає визначити, чи мають ці діти особливий дух — містичний зв’язок зі звіром, завдяки якому люди набувають надзвичайної сили. Велика доля чекає на тих, хто зуміє викликати духів Полеглої Четвірки. Ані соціальні зв’язки, ані походження не гарантують успіху — стати обраним може будь-хто. А між тим наближається війна з великим Злом, Ердас у смертельній небезпеці, і захистити його від сильного ворога можуть лише звіродухи — сильні, спритні та справедливі.
У серії очікуються: «Звіродухи. Полювання», «Звіродухи. Кровні зв’язки», «Звіродухи. Лід та полум’я», «Звіродухи. Знову прилив», «Звіродухи. Злети та падіння», «Звіродухи. Дерево життя».


 

 
І нарешті остання наша довгоочікувана новинка - «Герої Олімпу» Ріка Ріордана.
У першій книзі «Герої Олімпу. Зниклий герой» справджується Велике Пророцтво: сили, страшніші за титанів, загрожують Олімпу та всьому людству, чудовиська не затримуються в Тартарі, а мертві повертаються із Підземного царства... У відповідь на все це Зевс зачиняє Олімп і забороняє Богам говорити зі своїми дітьми-героями. Типова поведінка самозакоханих, упертих і збаламучених богів? Чи справа в загрозі розкриття страшної таємниці, яку олімпійці ретельно приховували протягом століть? А може, хтось керує їхньою свідомістю? Читайте ти розкривайте всі секрети олімпійських богів. 

Ось такі книжечки ми привеземо на наш улюблений Форум Видавців. Сподіваємося, що побачимося там з вами, любі читачі. Тож до зустрічі у Львові!