(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Освіта — ключ до майбутнього. Освітній кластер Форуму видавців – 2017

Опубліковано 11 Вересня, 2017
Освіта — ключ до майбутнього. Освітній кластер Форуму видавців – 2017
З 14 по 16 вересня  у Львові в рамках Форуму видавців – 2017 буде проходити Освітній кластер, у якому приймуть участь видатні діячі українського освітнього простору, а також педагоги, активні батьки, люди, зацікавлені у власному розвитку та самоосвіті,  інтелектуали, видавці, журналісти.

У рамках проекту відбудеться багато панельних дискусій, на яких будуть обговорені найбільш актуальні питання сучасної освіти, круглих столів,  майстер-класів, презентацій книг тощо.

Видавництво «Ранок» виступає не тільки офіційним партнером Освітнього кластеру, а й бере саму активну участь у його роботі.

Уже в перший день форуму  відбудеться  презентація  книги  президента Міжнародної асоціації шкільних директорів  Арі Покка «Вищий клас. Шкільне керівництво та управління по-фінськи», яка вперше в Україні вийшла друком саме в нашому видавництві.
Арі Покка також буде брати участь у рамках  дискусії   «Педагогіка партнерства», яка відбудеться 14 вересня .

Крім того,  видавництво презентує нову книгу, яка щойно вийшла з друку. Це книга відомого експерта в галузі освіти, професора Гарвардського університету Пасі Салберґа «Фінські уроки 2.0: Чого може навчитися світ з освітніх змін у Фінлянді». Презентує книгу науковий редактор перекладу Роман Шиян.

У підсумковій дискусії «Освіта у країні майбутнього — стратегічні орієнтири», що відбудеться в останній день кластеру,  разом із  Лілією Боровець, співзасновницею Центру інноваційної освіти “Про.Світ”; Лілією Гриневич, Міністром освіти і науки України; Іваном Примаченко, засновником платформи Prometheus; Наталією  Кривдою, професором кафедри філософії і культури КНУ ім. Тараса Шевченка, академічним директором Единбурзької бізнес-школи; Вікторією Бринзою, соціологом, учасницею Несторівської групи; Олексієм Молчановським, керівником програми комп’ютерних наук УКУ; Анастасією Леухіною, ініціатором проекту «Освітній експеримент», Романом Тичківським, співзасновником і керівником Української академії лідерства візьме участь  Віктор Круглов, директор видавництва «Ранок».

Чекаємо всіх зацікавлених у Львові!