Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Отримайте подарунок від видавництва Ранок
18.03.2013
Поступово, але дуже впевнено наближається весна! Період оновлення та краси. Саме у цей час ми більше уваги приділяємо своєму зовнішньому вигляду. Книги серії «Здоров’я сім’ї»  - «Масаж від А до Я» та «Фітнес. Діалог із тілом» – це докладні інструкції найпопулярніших способів удосконалення своєї фігури. 
 
 
Як не помилитися у виборі масажу, як проводити правильний самомасаж тіла - допоможе розібратися наша книга «Масаж від А до Я+ DVD з відеокурсом».
До книги додається відеодиск - курс масажу в домашніх умовах для початківців, розроблений провідними московськими фахівцями. 
У програмі курсу - основи загальнозміцнюючого і лікувального масажів, масажу проблемних зон. Техніка, руху, підготовка до масажу тіла, рук - всі аспекти такого корисного і дієвого інструменту по догляду за собою.

 
 
Книга «Фітнес. Діалог із тілом + DVD з відеокурсом» написана талановитим тренером з фітнесу Ксенією Братченко, яка втілила в книзі весь багатий досвід, зібраний за роки роботи в Україні, США, Канаді. У Харкові Ксенія має власну школу фітнесу і разом зі своїми учнями переконалася в ефективності власної методики. 
У книзі - чіткі і вивірені рекомендації з заняття фітнесом. Харчуванню, режиму, психологічним і антистресовим рекомендаціям приділено особливу увагу, як невід'ємним складовим по догляду за своїм тілом.  
Лише до 31 березня, купуючи будь-яке з цих видань (російською, або українською мовами) ви отримуєте у подарунок крем-бальзам для тіла.   

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: