(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДРУЧНИКАМИ УЧНІВ 4, 7 КЛАСІВ ОБГОВОРЕНО В ПОЛТАВІ

Опубліковано 17 Березня, 2016
ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДРУЧНИКАМИ УЧНІВ 4, 7 КЛАСІВ ОБГОВОРЕНО В ПОЛТАВІ
10 березня 2016 року під керівництвом виконуючої обов’язки директора Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Власюк Галини Богданівни та ректора Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського Зелюка Віталія Володимировича відбулася нарада з керівниками органів управління освітою міськвиконкомів, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад.
 
Обговорено робочі питання діяльності відділів і управлінь освіти щодо успішного завершення навчального року, проведення ЗНО, підвищення ефективності військово-патріотичного виховання учнів тощо.
 
Не залишилася поза увагою проблема забезпечення загальноосвітніх закладів другою частиною підручників для учнів 4 та 7 класів. Детальну дорожню карту   для розпорядників бюджетних коштів на місцях   розкрив  директор департаменту зв’язків з громадськістю видавництва «Ранок» Лелюх Володимир Миколайович. Запропонований і схвально сприйнятий керівниками план дій дозволяє нарешті позбутися цієї ганебної недоречності і хоч би наприкінці навчального року дати дітям нові якісні підручники, що відповідають Державному стандарту.
 
Сподіватимемося, що за сприяння органів державної влади на місцях і місцевого самоврядування освітянам вдасться без зволікань вирішити ці питання. 
 
Зацікавлено аудиторією сприйнята інформація про діяльність видавництва «Ранок» -  лідера серед видавництв навчальної літератури України, видавництва, яке неухильно дотримується ідеї про те, що  основа якісної освіти – це професійний учитель та сучасний підручник і пропонує комплексне вирішення питання забезпечення ефективності навчально-виховного процесу, збереження часу і сил учителя.