(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

ПОДАРУНОК ЗА ВІДГУК

Опубліковано 09 Серпня, 2019
ПОДАРУНОК ЗА ВІДГУК
Час визначити переможця у рубриці "Подарунок за відгук". І цього тижня ним стає наша підписниця Instagram - lanka_book. Ми просто не могли пройти повз її коментар на книгу "Літо довжиною в ДНК" й додали його на наш сайт! Пропонуємо і вам познайомитися з цією чудовою книгою очима lanka_book:
 
"У нас вдома майже всі лікарі, і неважливо, цікавишся ти біологією чи ні, вона сама тобою з дитинства цікавиться. "Літо довжиною в ДНК" незвична книга, яка дивує не тільки назвою, а й самою історією.
Художньо-навчальна книга – це щось новеньке, до тепер не читала нічого схожого. Взагалі, коли я її взяла, а очікувала на якусь звичайну підліткову повість: літо, пригоди, щось типу того, а прочитала зовсім інше.
Лише по анотації і обкладинці не визначиш про що ця книга. Все ховається в пролозі. В ньому все про що ця книга і він дуже заохочує прочитати цю книгу. Після нього я була впевнена, що "Літо довжиною в ДНК" найкраща книга. Але це тільки думка по прочитанні прологу.
І тепер всі подумали, що книга мені не сподобалась. І ви помиляєтесь! 
Звичайно, вражаючий початок лишається найкращою частиною книги, проте далі все більше корисної інформації (можна повторити шкільний матеріал)), мотивуючий текст і взагалі такі розумні і винахідливі герої-підлітки. Тут нудна біологія перетворюється в цікавезні розмови, досліди, виступи. Але і цього всього мені чомусь було мало. Бракувало почуттів, текст був сухий, хотілось більше барв. 9/10!
Читаючи, я уявляла яке майбутнє нас чекає з такими от винахідливими підлітками. Але була й інша думка: А чи буде так, як ми уявляємо?
Потрібно діяти зараз, вже! Тому підхоплюйтесь, шукайте мотивуючу книжку і дійте!
"Літо довжиною в ДНК" теж підійде!"