Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
ПОДАРУНОК ЗА ВІДГУК
17.01.2020
А ви знаєте, як сплять різні тварини? Або скільки годин триває їх сон? Ні? 
А от Вікторія Полонська знає! Вона та її син прочитали книгу "В гостях у тварин. Як тварини сплять?" та поділилися своїми враженнями у коментарях:
 
"Книга супер. Вчера только получили, читали вечером с сыном (4.5 года) был в восторге. Узнали много новых фактов про животных. Классно, что иллюстрации с юмором, кто-то в шляпе, кто-то в шлепанцах, одежде и т.п. Покупали сразу две книги этой серии, читали одна за одной. Сын сначала думал, что там будет про тех же животных, но с учетом что две книги про разных зверей, узнали много интересных фактов про большее количество братьев меньших и больших (лось, медведь, слон и бегемот ну явно не братья меньшие)."
 
Дякуємо, Ви стаєте переможцем у рубриці "Подарунок за відгук".
 
А тим, хто не знає таких цікавинок, радимо прочитати книгу! Адже тварини сплять зовсім інакше, ніж ми. Якщо ми проводимо лише вісім годин, ніжачись у ліжечку (а інколи й менше), то деякі тварини сплять по 20 годин поспіль. Лише уявіть це! Коала, наприклад, майже цілком просипає своє життя, відпочиваючи на гіллі; а в той час, поки вона не спить, тваринка їсть. Дивовижне створіння, погодьтесь. Чи сняться тваринам сновидіння? Якщо думаєте, що ні, то дуже помиляєтесь. Навіть мурахи бачать сни!

 


 
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: