Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
ПОДАРУНОК ЗА ВІДГУК
28.02.2020
Ваша дитина цікавиться різними речами та задає багато запитань? А ви не завжди знаєте на них відповідь? Енциклопедії для дітей стануть вашими помічниками. Адже в них зібрано багато фактів та цікавої інформації. З них дитина почерпне багато відповідей, відкриє для себе світ з іншого боку. А батьки зітхнуть із полегшенням, а можливо й самі зачитуватимуться разом із малечею)))
 
Отже, як ви мабуть здогадалися, час визначати переможця рубрики "Подарунок за відгук" і переміг саме коментар на енциклопедію.
 
Ми та наш переможець Владислава Єременко радимо вам серію енциклопедій для найменших "Енциклопедія дошкільника":
 
"Доні дуже подобаються книжечки даної серії. Найперша така наша Енциклопедія була про транспорт.. Вже заклеєна скотчем з усіх сторін від того що перечитуємо майже кожного дня її. Більше того текст написаний настільки доступно, що дитина вже його вивчила напам'ять. Ось замовила нові Енциклопедії і була дуже задоволена. Вони такі яскраві, гарні і цікаві. Дуже якісний папір. Дитина в захваті.. Вже три дні не випускає їх з рук! Матеріал викладений досить доступно, дитина не нудиться в процесі ознайомлення з новою сторінкою і досить швидко запам'ятовує нове. Дозамовила ще Енциклопедій, щоб була вся колекція в нас. Тепер чекаємо з нетерпінням їх."

Енциклопедії для дошкільного віку. Книги допоможуть маленькому любомудрику отримати уявлення про свійських та диких тварин, вивчити нові слова, дізнатися багато цікавого про світ природи, про транспорт та будову людини.

 


Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: