(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Подарунок за відгук

Опубліковано 12 Червня, 2020
Подарунок за відгук
«Провідники» до світу природи! 
 
Гадаєте, спостерігати за тваринами й рослинами складно? А от і ні. Іноді достатньо просто вікна на кухні! А щоб дитині захотілося розширити поле власних досліджень і більше часу проводити на природі – оберіть їй книгу із серії «Стежками природи». Це серія справжнісіньких «провідників» до світу природи для маленьких (і не дуже) дослідників. У кожній книзі є детальні рекомендації, як розпізнати будь-яку тваринку чи рослинку. Крок за кроком читач опанує усе — від замальовок живих істот до визначення їхнього виду.
 
Саме на ці книжечки залишила відгук наша переможниця - Ольга Ковалик:
 
"Заказали всі чотири книжки цієї серії (дякуючі чудовій акції "купуй 4, плати за 3" ;)). Це саме те, що я так давно шукала для своїх дітей - яскраві "реалістичні" малюнки та чудові фото; гарно викладена цікава, корисна і "практична" інформація. Ми у захваті!!! Чекаємо і сподіваємося на продовження цієї серії книжок - можливо, щось про: тварин диких, свійських; сільськогосподарські рослини; альтернативні види енергії; екологічні аспекти та захист довкілля тощо). Також хотілось би бачити подібні книжки з інших напрямків (фізика, хімія, історія... тощо) саме у такій якості і такій "манері" викладенння матеріалу - легко, цікаво, захоплююче! Дякуємо!".
 
Дякуємо Ользі за її коментар та побажання) Від нас очікуйте подарунок!
 
Спостережливість допоможе дитині полюбити природу. Втілюйте практичні поради, як вчитися бачити, спостерігати й цікавитися усім навколо, беріть книги на прогулянку та у відпустку й ви виховаєте гарну людину.