Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Презентація нових підручників німецькою мовою від видавництва «Ранок»
25.08.2016
22.08.2016 на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка у рамках запланованих серпневих науково-методичних заходів для педагогів ДНЗ і ЗНЗ столиці були проведені тренінг “Projektarbeit im DaF-Unterricht” та семінар-презентація “Lehrerfortbildung im Bereich DaF”.

Науковим керівником заходу була Івашньова С. В., заступник директора ІППО КУ імені Б. Грінченка, кандидат педагогічних наук; модератором – Радіонова Н. В., методист НМЦ гуманітарної освіти та виховання ІППО КУ імені Б. Грінченка.
У заході брали участь понад 100 осіб, серед яких: методисти РНМЦ, голови методичних об’єднань вчителів, учителі німецької мови загальноосвітніх навчальних закладів Києва та області.

Від видавництва «Ранок» німецькою мовою представила нові підручники для 8 класів відомих серій Deutsch lernen ist super!” (німецька мова як перша іноземна), H@llo, Freunde!” (німецька мова як друга іноземна) автор Сотникова Світлана Іванівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології та перекладу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна; викладач Мовного Центру Будинку Нюрнберга (партнера Ґете-Інституту в м. Харкові); автор понад 160 публікацій, з них понад 100 – навчально-методичних видань, автор та співавтор 26 підручників з грифом МОН України, які неодноразово ставали переможцями Всеукраїнського конкурсу підручників, та підручника, виданого у ФРН.

Учасники тепло відреагували на виступ Сотникової С. І., зрадівши можливості поспілкуватися наживо, обійняти та сфотографуватися з автором серій підручників, за якими вже багато років навчають своїх учнів, висловлюючи подяку за цікаві і корисні навчально-методичні комплекти, диски, озвучені носіями мови, змістовні плани-конспекти уроків, що значно полегшують роботу вчителя, ігрові завдання, флеш-картки тощо, та особливе захоплення викликають безкоштовні електронні додатки до підручників Сотникової С. І., які в формі онлайн-тестів з візуальною підтримкою допомагають швидко і невимушено перевірити свій рівень знань з німецької мови. Втім, учасники зібрання висловили загальне занепокоєння питанням вчасної доставки підручників для 8 класів, замовлених під час Всеукраїнського конкурсу 2016 р., вирішення чого бере на себе Міністерство освіти та науки України. Вони також переймались питаннями, що турбують зараз і вчителів, і учнів, як наприклад зміни у навчальних програмах сучасної школи.

Бренд-менеджер напряму «Іноземна література» видавництва «Ранок» Губарєва Світлана розповіла про нові надходження та розробки для вчителів, які можуть допомогти їм у роботі, серед яких і матеріали для I чверті всіх конкурсних підручників для 8 класу видавництва «Ранок», які вже розміщені на сайті www.ranok.com.ua у вільному доступі, аби вчителі і учні не хвилювалися перед початком нового навчального року, а також запросила всіх бажаючих до участі в «Інтерактивній школі для творчого вчителя», завдяки якій вчителі протягом всього навчального року матимуть можливість безкоштовно та регулярно отримувати методичну підтримку, спілкуючись безпосередньо з авторами й представниками видавництва, зможуть дізнаватися останні новини та своєчасно отримувати відповіді на усі хвилюючі запитання, залишати свої відгуки та пропозиції задля покращення спільної роботи.

На згадку про зустріч усі присутні отримали подарункові еко-блокноти і кольорові ТОП-каталоги з іноземних мов видавництва «Ранок», де зібрано усі найкращі пропозиції, хіти продажу та найактуальніші новинки за видавничими цінами (скачати ТОП-каталог 2016/2017 можна за цим посиланням: https://www.ranok.com.ua/catalogs.html).
 
   
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: