Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Про наклади книжок, Аpple, чиновників та штучний інтелект
04.01.2018
Коли у видавництві «Ранок» відбувалося обговореня стратегічних  планів, ми вирішили створити  комплексний продукт для навчання та розвитку з елементами єдиного освітнього простору.
 
Тому «Ранок» сьогодні – це не тільки розвивальні книги та ігри для наших діточок, підручники та методика для вчительства.  Ми створюємо  освітню платформу для навчання та розвитку дітей. 
 
У 2017 році тільки  книжок ми видали 582 назви загальним накладом 5 890 700 екземплярів. Саме ми почали створювати підручники з інтернет-додатками та вперше в Україні видали «невагомі»  книжки для школярів у м’яких обкладинках європейського великого формату.  
 
Наша команда разом з «Барабукою»  започаткувала новий тренд у книжках для читачів-початківців, створивши серію «Читальня». Книжки поділені за рівнями складності й підготовлені сучасними українським письменниками та ілюстраторами. 
 
У співпраці зі шведською компанією Tetra Pak та Зміївською паперовою  фабрикою ми запровадили переробку пакетів з-під соку та молока, які раніше потрапляли на смітники. У 2017 році були  надруковані перші книжки  на виробленому в Україні папері 100%  із вторсировини. 
 
Експеримент із chatbots показав можливість замінити людську працю в логістиці та комерції роботами, тому наступного року будемо активно експерементувати зі штучним інтелектом. 
 
Відмовившись від 1С, ми перейшли на управлінську систему Oracle. Хмарні сервіси Google, гравітаційні стелажі, електронний підпис для наших клієнтів -  це тільки частина інновацій, що  вже імплементовані в логістиці та фінансах корпорації «Ранок». 
 
Для світового ринку в операційних системах Android та Apple створені навчальні ігри  для наймолодших. Уже у 2017 році ми відсвяткували перший мільйон завантажень додатків  Mage в Google Market і AppStore. Так, ми працюємо глобально.
 
Про «допомогу» від  держави хочеться окремо написати. Зі співробітниками Apple та Google іноді простіше знаходити спільну мову, ніж із керівниками українських  департаментів, комітетів та  міністерств.   Тільки два перли  від чиновників різних відомств процитую. «Ранок» веде агресивну маркетингову політику, їздить по районах, рекламує підручники, ділиться методичними матеріали з учителями – це непотрібно, бо є конкурентною перевагою».
«Ми допомагаємо вам тим, що не заважаємо». 
 
Не бажаю сьогодні про це згадувати.  Приємно, що в Україні тих, хто нам сприяє, набагато більше.  Добре, що є прогресивні керівники, депутати, чиновники, громадські активісти, готові підтримувати добрі справи в освіті, екології, інноваціях. Саме завдяки таким людям змінюється країна. 
 
Я хочу подякувати всій неймовірній команді «Ранку», що робить неможливі речі в немислимі  терміни. Я вас люблю і обожнюю! 
 
Приємно говорити спасибі  всім нашим читачам, які надихають і підтримують нас кожного дня. Друзі, саме для вас ми працюємо! 
 
Усім нашим партнерам і конкурентам. Без вашої критики і допомоги ми ніколи не змогли б реалізуватися. Нам з вами цікаво. 
 
Велика дяка вчителям і наставникам. Поява нових ідей, обговорення та суперечки без вас були б неможливими. 
 
Дякую вам за все і з Новим роком! Миру нам усім і Україні!
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: