(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Про Нову школу з учителями математики Полтавщини

Опубліковано 12 Квiтня, 2017
Про Нову школу з учителями математики Полтавщини
7 квітня вчителі математики міста Пирятин, Пирятинського, Оржицького, Лубенського, Гребінківського, Чорнухинського та Лохвицького районів Полтавщини на організованому видавництвом «Ранок» інформаційно-методичному семінарі обговорювали шляхи  втілення ідей Нової школи на практиці, зокрема реалізації компетентнісного підходу у навчанні математики. 

Нікого у велелюдній аудиторії не залишило байдужим спілкування з членом  творчої групи з написання нових Стандартів освіти, кандидатом фізико-математичних наук, старшим викладачем Національного університету «Києво-Могилянська академія», автором виданого в «Ранку» навчально-методичного комплекту «Алгебра», Захарійченком Юрієм Олексійовичем.  Адже йшлося про роль математики в розвитку оточуючого нас світу і людства взагалі, про шкільний предмет, який має надзвичайний потенціал для формування  стійких компонентів творчого стилю мислення, тих якостей, які необхідні людині для того, щоб бути успішною в сучасному житті.

Захоплення вчителів викликала запропонована авторським колективом новаторська навчальна стратегія: поєднання вивірених часом та інноваційних методів навчання, що дозволяє навчити дітей мислити нестандартно, оригінально, системно, математично.

Творча взаємодія, спілкування з талановитою особистістю, за визнанням учасників семінару, зміцнили гордість за справу, якій присвятили своє життя, надали сил, віри в можливість подолання будь-яких перешкод.