Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
«Ранкова» магія математики в Полтаві
20.02.2017
Заряд енергією і позитивними емоціями отримали вчителі математики Полтавщини в ході спілкування з  талановитим ученим – членом творчої групи з написання нових Стандартів освіти Захарійченком Юрієм Олексійовичем, кандидатом фізико-математичних наук, старшим викладачем Національного університету «Києво-Могилянська академія», автором навчально-методичного комплекту «Алгебра 8,9».

«Незабутні», «надихаючі» години, як їх назвали учасники семінару, пролетіли як мить. Вчителі були зачаровані неординарністю, новаторством науковця. Зустріч додала впевненості в успіху і гордості за предмет, якому вони присвятили своє життя.

Інформаційно-методичний семінар, «Реалізація компетентнісного підходу у навчанні математики» 21 лютого в Полтаві відбувся напередодні втілення кардинальних змін у загальній середній освіті.   Тому обмін думками професійної та зацікавленої аудиторії щодо пошуку реальних шляхів переходу від школи знань до школи компетентностей був особливо актуальним.

Це, з одного боку, допомагає врахувати думку практиків, а з іншого, - сприятиме інформаційній і методичній підготовці вчителів до утілення реформаторських ідей МОНу, допомагає їм розв’язати низку проблем, а саме: як перетворити традиційне навчання у процес розвитку особистості школяра; як перейти від формату відтворювання отриманої інформації до опанування компетентностей, що стануть у нагоді для прийняття рішень у повсякденному житті; як навчити школярів самостійно аналізувати інформацію, критично мислити, адаптуватися до змін, співпрацювати в команді, успішно вирішувати життєві проблеми тощо.

 
 
 
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: